Filtr podnětů



Praha 8

Seřadit podle počtu hlasů
Propojení stezky a Rohanského nábřeží
Zaslaný

Propojení stezky a Rohanského nábřeží
Rohanské nábřeží, Praha 8

Kategorie: Jiné
Zasláno: 09. 05. 2012

Z nábřeží odbočuje nová snad ještě bezejmenná ulice. Na ní navazuje vyšlapaná pěšinka směřující ke stezce. Tu používají lidé, aby se na stezku dostali – ať už na procházku, či když někam směřují na kole. Vzhledem k tomu, že stezka přes Rohanský ostrov není na mnoha místech do ulic Karlína optimálně napojena, navrhuji pěšinku zpevnit alespoň na metr a půl širokou mlatovou cestu. Počítá se s něčím takovým? Kdy? Směrem na západ je pěší spojení ze stezky do Karlína za 280 metrů a na východ po 430 metrech. Podle http://www.katastr2.cz/ patří pozemky pod pěšinkou společnostem ČSAD Praha holding a.s. a RCP Residence, s.r.o Děkuji Václav Kříž

Křižovatka Křižíkova x Ke Štvanici
Zaslaný

Křižovatka Křižíkova x Ke Štvanici
Křižíkova, Praha 8

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 07. 05. 2012

Křižovatce chybí možnost důstojného povrchového překonání po přechodech pro chodce na všech třech stranách. To nutí cestující z autobusového nádraží snášet kufry do podchodu. V podchodu jsou následně dezorientováni. Ne všichni chtějí nastoupit do metra. Chtějí dojít pěšky či na tramvaj. Situace dělá Praze ostudu před zraky zahraničních návštěvníků. Stav je rovněž bariérou pro mladé rodiče, starší a méně pohyblivé spoluobčany. Vše vede k zcela přirozenému chování přecházení křižovatky v místech, kde přechody chybí. Pokud tomu tedy nebrání zábradlí, které je zároveň ukazatelem zastaralého uvažování o dopravě a uličním prostoru. Ukažme, že už jsme dál. Děkuji. Otázky zní: 1) Kdy dojde k opravě světelné signalizace a obnově přechodů? 2) Vzniknou všechny tři přechody či jen část z nich? Proč? 3) Bylo by možné prozatím vyznačit přechody provizorně a odstranit spolu s tím části zábradlí?

Pěší spojení Palmovka - Kaufland
Zaslaný

Pěší spojení Palmovka - Kaufland
Vojenova, Praha 8

Kategorie: Jiné
Zasláno: 23. 03. 2012

Nejkratší spojnice mezi zastávkami tramvají a metrem Palmovka a Kauflandem ve Voctářově ulici vede po panelové cestě a poté přeš bývalý židovský hřbitov či volné prostranství u bývalého nádraží. Nevyužité prostranství, hezký menší park by tu mohl být. Lidí tudy chodí dost. S těžkými taškami je každý ušetřený metr dobrý. Cesta je neosvětlená, tedy po večerech vylučuje použití pro některé skupiny lidí. Část cesty je za mokra blátivá, tedy odrazuje další. Před několika měsíci byly demontovány dřevěné schody, což znemožnilo chůzi dalším lidem. Okolo schodů se dokonce ocitly krátké zábrany. Pozemky zřejmě vlastní developer, který se zdá se chce používané cesty zbavit a lidi vyhnat. V území však nemají vznikat nové bariéry pro chůzi a město se má starat o zachování průchodnosti území. (Viz Integrovaný krajský program snižování emisí schválený radou HMP http://www.praha.eu/public/65/61/22/774095_62687_Aktualizace_Programu.pdf ). Stav podobných průchodů je jednou z odpovědí na otázku proč musíme mít u supermarketů tak velká parkoviště. Požaduji: 1) vybudovat znovu demontované dřevěné schody 2) spolu s pravděpodobnou budoucí zástavbou území zajistit zachování pěší prostupnosti území. Nedopustit vznik velkého neprůchodného území ohraničeného ulicemi Sokolovská, Švábky, Vojenova, Voctářova, Libeňský most, Zenklova. 3) aktuálně používanou cestu osvětlit, a alespoň provizorně vydláždit. Děkuji

Pod Palmovkou
Zaslaný

Pod Palmovkou
Zenklova, Praha 8

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 10. 03. 2012

U zastávky Divadlo pod Palmovkou je ulice Koželužská zaslepena zábradlím. U něj ze strany Zenklovy ulice často parkuje nějaké auto a blokuje pěším cestu. Parkování neodporuje žádnému předpisu, ale je bezohledné vůči chodcům. Vyřešilo by to několik sloupků.

Chybějící přechod Florenc-Těšnov
Vyřešený

Chybějící přechod Florenc-Těšnov
Ke Štvanici, Praha 8

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 14. 02. 2012

Na křižovatce Sokolovská-Ke Štvanici jsou celkem tři světelné přechody. Když ale člověk chce přejít směrem na Těšnov, musí přejít všechny tři, protože na jedné straně přechod chybí. Dlouhé intervaly způsobují, že jsou lidé nuceni čekat vždy několik minut a v důsledku toho raději přecházejí na červenou, což je v případě dvouproudé, respektive jednoproudé a tramvajové silnice velmi nebezpečné. Řešením by mohlo být vybudování čtvrtého přechodu.