Nefunkční tlačítko pro chodce - Balabenka

Tramvajová zastávka Balabenka ve směru od Palmovky ústí na tramvajovém ostrůvku uprostřed čtyřproudé ulice. Pro chodce je na tomto ostrůvku tlačítko, které bohužel nefunguje. Odvážnější tuto velmi rušnou křižovatku přebíhají, já, o berlích, musím čekat, až tlačítko zmáčkne někdo z druhé strany.

Zaslal: Jaroslav Čehovský, 22.04.2015 v 19:09

Praha 8-

Sokolovská, Praha 8

Aktualizace podnětu

24.04.2015

Jaroslav Čehovský přidal následující aktualizace podnětu:

Buď pracují v Eltodo superrychle nebo je to jen shoda náhod, nicméně od včerejška je tlačítko opět funkční. Děkujeme :)



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 24.04.2015 08:17

Dobrý den,

podnět pana Čehovského týkající se nefunkčního tlačítka pro chodce v ul. Sokolovská byl dne 23. 4. 2015 předán společnosti ELTODO a. s. viz. odkaz http://www.eltodo.cz/hlaseni-poruch.html , která je v této věci kompetentní.

S pozdravem

Mgr. Lenka Kaplanová
odbor dopravy
ÚMČ Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Ony se tyhle drobné závady často opravdu řeší celkem rychle. Díky za aktualizaci, označujeme za vyřešené. Hezký nový týden.
26.04.2015 v 22:30    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Sokolovská, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbité sklo v Těšnovském tunelu

Praha 8, 26. březen 2014 Zaslaný

Vrstva tlejících listů na chodníku

Praha 8, 03. prosinec 2013 Bez odpovědi

Krátký interval na semaforu pro chodce

Praha 10, 17. květen 2016 Zaslaný

Nebezpečná křižovatka Dělnická - Jankovcova (Praha 7)

Praha 7, 21. duben 2018 Nově zaslaný


Zobrazit všechny podněty