Vyhledávejte podle:Praha - Slivenec

Seřadit podle počtu hlasů
Nedostatecne zabezpeceni retencni nadrze - Holyne
Vyřešený

Nedostatecne zabezpeceni retencni nadrze - Holyne
K Holyni, Praha - Slivenec

Kategorie: Jiné
Zasláno: 20. 12. 2023

Po rekonstrukci ulice U Nahonu pri budovani tramvaje do Slivence vznikla nova hluboka (asi) retencni nadrz, ktera ma nedostatecne zabezpeceni. Je okolo ni jen obycejne zabradli, staci, aby pribehlo zvedave dite a muze prepadnout do obri jamy. Zarazi nas, ze zde neni nejake pletivo nebo jine funkcni zabezpeceni odpovidajici hloubce a nebezpecnosti daneho mista. Slo by doplnit?

Kam zmizela lavicka?
Vyřešený

Kam zmizela lavicka?
U náhonu, Praha - Slivenec

Kategorie: Jiné
Zasláno: 19. 08. 2021

Nedavno vzniklo odpocinkove misto s lavickou na spojovaci ceste mezi Barrandovem a Holyni. Netrvalo dlouho a lavicka je pryc? Je to umysl, nebo si ji nekdo 'pujcil'? Vrati se tam?

Chybějící pěší spojení Slivenec-Barrandov od nového chodníku
S odpovědí

Chybějící pěší spojení Slivenec-Barrandov od nového chodníku
Návětrná, Praha - Slivenec

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 19. 10. 2020

Dobrý den, zajímá nás, zda se bude (a kdy) dodělávat chodník ze Slivence na Barrandov (podél ulice K Barrandovu, směrem k Wassermannově), který by navázal na nově vybudovaný chodník vedoucí z ulice Návětrná k autobusové zastávce Smaragdová. Tam sice člověk pohodlně dojde, ale dostane prakticky do pasti a není způsob, jak se na Barrandov dostat pěšky. Jedině bahnem a trávou podél ulice K Barrandovu, kde půl metru od člověka jezdí auta na výpadovce. Vzhledem k intenzivní výstavbě bytových domů podél ul. K Barrandovu se dá očekávat, že lidé budou chtít velmi brzy od zastávky Smaragdová, kde jezdí 3 linky, nějak jít domů. Celkově počet lidí v lokalitě Barrandov, Slivenec narůstá, ale pěší řeší je na mnoha místech nedostatečné, nebo úplně chybí. Děkujeme za informaci.

Nefungující veřejné osvětlení v ulici Ke Smíchovu
Vyřešený

Nefungující veřejné osvětlení v ulici Ke Smíchovu
Ke Smíchovu, Praha - Slivenec

Kategorie: Jiné
Zasláno: 06. 11. 2015

Veřejné osvětlení v části ulice Ke Smíchovu z větší části (cca 4 ze 7 lamp) nefunguje, a to již řadu měsíců - jedná se o úsek vedoucí podél zdi developerského projektu 'Řepkové pole' od úrovně křižovatky se Smaragdovou směrem do centra (k ulici K Barrandovu). V noci tak lze po chodníku, který tam rovněž vede, chodit spíše po paměti, nadto odlehlost místa chodce tím spíše odrazuje chodit po setmění touto částí ulice.