Filtr podnětů



Světelná signalizace, Praha 8

Seřadit podle počtu hlasů
Nefunkční tlačítko pro chodce - Balabenka
Vyřešený

Nefunkční tlačítko pro chodce - Balabenka
Sokolovská, Praha 8

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 22. 04. 2015

Tramvajová zastávka Balabenka ve směru od Palmovky ústí na tramvajovém ostrůvku uprostřed čtyřproudé ulice. Pro chodce je na tomto ostrůvku tlačítko, které bohužel nefunguje. Odvážnější tuto velmi rušnou křižovatku přebíhají, já, o berlích, musím čekat, až tlačítko zmáčkne někdo z druhé strany.

Nebezpečná zeď s porušenou statikou
Zaslaný

Nebezpečná zeď s porušenou statikou
U Balabenky, Praha 8

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 30. 03. 2015

Již jednou stabilizovaná zeď se opět rozpadá, otázkou je, jak dlouho to 'kari síť' udrží. O pár metrů výš směrem do tram. křižovatky je také další poškozený kus zdi. Oba kusy jsou nahnuty do chodníku (z foto možná nebude patrné). Ideální by bylo tu zeď strhnout a provizorně ohradit, opravdu je to staticky narušená zeď, 3 m od ní projíždí tramvaje a myslím si že hrozí že se na někoho zřítí.