Vyhledávejte podle:Praha - Vinoř

Seřadit podle počtu hlasů
Odplevelení chodníku
Bez odpovědi

Odplevelení chodníku
Labětínská, Praha - Vinoř

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 31. 10. 2022

Prosím o odplevelení chodníku, který vede mezi ulicemi Mokošínská a Labětínská v Praze Vinoři. Problémem není plevel samotný, ale fakt, že kvůli němu nejsou vidět psí výkaly, kterých je tam vždy mnoho. Projet tímto místem s kočárkem se neobejde bez nehody :( Chodník je dost skrytý, proto se zřejmě pejskaři neobtěžují po svých psech uklízet. Kdyby byl chodník bez plevele, bylo lépe vidět, čemu se vyhnout a třeba by to nemuselo psy tolik lákat. Prosila bych pro ekologické odstranění bez použití chemie. Děkuji!

Ctěnický zámek
Vyřešený

Ctěnický zámek
Bohdanečská, Praha - Vinoř

Kategorie: Jiné
Zasláno: 05. 04. 2021

Můžete přesunout autobusovou zastávku Ctěnický zámek do .... Ctěnický zámek?

Chodník pro auta v Praze-Vinoři
Vyřešený

Chodník pro auta v Praze-Vinoři
U bakaláře, Praha - Vinoř

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 26. 07. 2016

Jde o stání na chodníku v obytné zóně, městská policie auta ignoruje... Nedávno tam byl dokonce na chodníku několik týdnů zaparkovaný obytný přívěs. Prakticky všechny domy v ulici mají garáže a volné plochy k parkování na vlastním pozemku.

Nedokončený chodník již  11let , Mladoboleslavská Praha 9 Vinoř
Vyřešený

Nedokončený chodník již 11let , Mladoboleslavská Praha 9 Vinoř
Mladoboleslavská, Praha - Vinoř

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 01. 07. 2015

Na dostavbu chodníku v ul. Mladoboleslavská 354, až k zastávce MHD Lohenická , což je asi 25 m, čekáme již 11 let. V době deště je velmi náročné projít klouzavým marastem bez holínek k autobusové zastávce. V této době se již začal stavět chodník na druhé straně ulice!?

Přechod Vinoř
Vyřešený

Přechod Vinoř
Mladoboleslavská, Praha - Vinoř

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 08. 08. 2013

Na přechodu Mladoboleslavská v Praze-Vinoři nesvítí výstražná světla nad přechodem pro chodce !

Špatný rozhled do křižovatky
Vyřešený

Špatný rozhled do křižovatky
Klenovská, Praha - Vinoř

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 22. 02. 2012

Při chůzi po chodníku z ulice Chaltická do ulice Klenovská automobily přes vzrostlý živý plot po pravé straně ulice Klenovské nevidí chodce, kteří scházejí z chodníku na přechod pro chodce. Může tak dojít k střetu vozidla s chodcem.

Vinoř - Bohdanečská ulice bez přechodů
Vyřešený

Vinoř - Bohdanečská ulice bez přechodů
Bohdanečská, Praha - Vinoř

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 10. 02. 2012

Bohdanečská ulice odděluje novou výstavbu a sídliště od zbytku Vinoře. Problém je v tom, že ulice (600 m část) postrádá přechody, což značně komplikuje možnost přecházet tuto poměrně frekventovanou silnici. Mnoho řidičů nerespektuje povolenou rychlost, a tak je značně riskatní posílat děti samotné do školy, která je v druhé části obce. Jediný přechod je u křižovatky s Klenovskou ulicí (60 m od ústí do Mladoboleslavské ulice). Pokud by děti, chtěli využít tento přechod (a značně si prodloužit cestu do školy), stejně se nevyhnou křižovatce Bohdanečská-Uherská-Bukovinská, která je také bez přechodu. Na Bohdanečské ulici nejsou ani retardéry, které by donutili řidiče dodržovat povolenou rychlost.