Filtr podnětů



Praha 10

Seřadit podle počtu hlasů
Rozpadající se chodník pod schody Ruská -Říčanská
Vyřešený

Rozpadající se chodník pod schody Ruská -Říčanská
Ruská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 28. 03. 2012

Rozházené dlažební kostky 'pražské mozaiky' v širokém okolí.

Rozpadající se chodník po rekonstrukci
Vyřešený

Rozpadající se chodník po rekonstrukci
Chorvatská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 22. 03. 2012

Po rekonstrukci opraven úsek nad křižovatkou s Hradešínskou (obr...528) a ponechána počínající 'díra' na chodníku pod odbočkou do ulice Dykova obr P1240538). Proč nebylo opraveno v záruční době?

Stav chodníku Jahodová-Topolová
Vyřešený

Stav chodníku Jahodová-Topolová
Jahodová, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 13. 02. 2012

Jsem důchodce na invalid. vozíku Jahodová 109 a pohyb v oblasti okolo OC Cíl - strana jižní, západní a severní je takřka nemožný. Povrch chodníků je samá díra, že podají chodci a na vozíku bez cizí pomoci vůbec neprojedu !Foto pošlu jak poleví mrazy a manželka mě na ta místa s vypětím všech sil dotlačí. Doufáme v brzkou opravu! Jaro bez děr a louží! Kučerovi a další obyvatelé Zahradního Města.

Nebezpečný přechod přes Moskevskou ul. na nám. Svatopluka Čecha
Vyřešený

Nebezpečný přechod přes Moskevskou ul. na nám. Svatopluka Čecha
Moskevská, Praha 10

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 09. 02. 2012

Přechod přes Moskevskou ulici na nám. Svatopluka Čecha u křižovatky s ul. Minskou je dlouhý a nepřehledný a je velmi obtížné ho bez úhony překonat. Tramvaje zde jezdí ze tří směrů, stejně jako auta, přičemž v jednom směru je dokonce vozovka dvouproudá kvůli odbočovacímu pásu. Nepřehlednost situace zvyšují i projíždějící autobusy – autobusová zastávka se nachází těsně u přechodu. Večer a za tmy pak snížená viditelnost situaci ještě zhoršuje. Rád bych se zeptal, zda je v plánu zabezpečení či zklidnění tohoto rizikového místa. Děkuji za odpověď.