Filtr podnětů



Praha 10

Seřadit podle počtu hlasů
Poškozený chodník po rekonstrukci plotu Gymnasia Voděradská
Vyřešený

Poškozený chodník po rekonstrukci plotu Gymnasia Voděradská
Dubečská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 08. 04. 2012

Chodník podél plotu Gymnasia Voděradská v Dubečské ulici (směrem od rohu s ulicí Voděradskou k Průběžné) byl vloni při rekonstrukci plotu gymnasia rozkopán. Nikdy nedošlo k jeho opravení, a to ani navzdory opakovaným výzvám ze strany veřejnosti adresovaným vedení školy. Místo je nevzhledné a pro chodce nebezpečné.

Chodník-polom v Bečvářově ulici, Praha 10 - Strašnice
Vyřešený

Chodník-polom v Bečvářově ulici, Praha 10 - Strašnice
Bečvářova, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 08. 04. 2012

Chodníkem v Bečvářově ulici (pod tenisovými kurty strašnického Sokola) prorůstají kořeny poražených stormů, které tu kdysi rostly. Bohužel se je nikdo neobtěžoval odstranit, takže tu kromě pařezů z notně vybouleného chodníku rostou nové výhony. Místo je obtížně schůzné, zcela nesjízdné pro kočárky / vozíky a potenciálně nebezpečné pro nevidomé / slabozraké / lidi se sníženou orientací.

Zdevastovaný chodník Bělocerkevská
Vyřešený

Zdevastovaný chodník Bělocerkevská
Bělocerkevská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 03. 2012

Problém je část chodníku uprostřed ulice Bělocerkevská mezi dvěma přechody pro chodce. Povrch je rozježděný od parkujících aut. Na obou stranách jsou prohlubně plné bláta a cca polovina chodníku je pokryta vysokou vrstvou drnu. Odhaduji tak 30 let bez údržby :). V místě není problém jen chybějící dlažba chodníku, ale také chronicky parkující auta. Tato dvojice přechodů by si zasloužila celkovou obnovu. Ideálně bezbariérová úprava a sloupky proti parkování aut. Pohledem na satelitní mapu lze navíc zjistit, kudy si lidé krátí cestu a v ideálním případě přesunout přechod tam. Ale to už jsme mimo realitu dnešní Prahy.

Na kraji zeleně - neprůchodnost chodníku
Zaslaný

Na kraji zeleně - neprůchodnost chodníku
Ruská, Praha 10

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 28. 03. 2012

Parkování na zakázaném místě v prostoru zeleně.

Rozpadající se chodník pod schody Ruská -Říčanská
Vyřešený

Rozpadající se chodník pod schody Ruská -Říčanská
Ruská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 28. 03. 2012

Rozházené dlažební kostky 'pražské mozaiky' v širokém okolí.

Rozpadající se chodník po rekonstrukci
Vyřešený

Rozpadající se chodník po rekonstrukci
Chorvatská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 22. 03. 2012

Po rekonstrukci opraven úsek nad křižovatkou s Hradešínskou (obr...528) a ponechána počínající 'díra' na chodníku pod odbočkou do ulice Dykova obr P1240538). Proč nebylo opraveno v záruční době?

Stav chodníku Jahodová-Topolová
Zaslaný

Stav chodníku Jahodová-Topolová
Jahodová, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 13. 02. 2012

Jsem důchodce na invalid. vozíku Jahodová 109 a pohyb v oblasti okolo OC Cíl - strana jižní, západní a severní je takřka nemožný. Povrch chodníků je samá díra, že podají chodci a na vozíku bez cizí pomoci vůbec neprojedu !Foto pošlu jak poleví mrazy a manželka mě na ta místa s vypětím všech sil dotlačí. Doufáme v brzkou opravu! Jaro bez děr a louží! Kučerovi a další obyvatelé Zahradního Města.

Nebezpečný přechod přes Moskevskou ul. na nám. Svatopluka Čecha
Vyřešený

Nebezpečný přechod přes Moskevskou ul. na nám. Svatopluka Čecha
Moskevská, Praha 10

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 09. 02. 2012

Přechod přes Moskevskou ulici na nám. Svatopluka Čecha u křižovatky s ul. Minskou je dlouhý a nepřehledný a je velmi obtížné ho bez úhony překonat. Tramvaje zde jezdí ze tří směrů, stejně jako auta, přičemž v jednom směru je dokonce vozovka dvouproudá kvůli odbočovacímu pásu. Nepřehlednost situace zvyšují i projíždějící autobusy – autobusová zastávka se nachází těsně u přechodu. Večer a za tmy pak snížená viditelnost situaci ještě zhoršuje. Rád bych se zeptal, zda je v plánu zabezpečení či zklidnění tohoto rizikového místa. Děkuji za odpověď.