Odplevelení chodníku

Prosím o odplevelení chodníku, který vede mezi ulicemi Mokošínská a Labětínská v Praze Vinoři. Problémem není plevel samotný, ale fakt, že kvůli němu nejsou vidět psí výkaly, kterých je tam vždy mnoho. Projet tímto místem s kočárkem se neobejde bez nehody :( Chodník je dost skrytý, proto se zřejmě pejskaři neobtěžují po svých psech uklízet. Kdyby byl chodník bez plevele, bylo lépe vidět, čemu se vyhnout a třeba by to nemuselo psy tolik lákat. Prosila bych pro ekologické odstranění bez použití chemie. Děkuji!

Zaslal: Barbora Honzírková, 31.10.2022 v 11:34

Praha - Vinoř-

Labětínská, Praha - Vinoř

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Labětínská, Praha - Vinoř

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Špatný rozhled do křižovatky

Praha - Vinoř, 22. únor 2012 Vyřešený

Vinoř - Bohdanečská ulice bez přechodů

Praha - Vinoř, 10. únor 2012 Vyřešený

Rozbitý chodník v ulici Valentinská , Praha 1

Praha 1, 23. duben 2015 Vyřešený

Rozbitý chodník na náměstí Republiky

Praha 1, 01. únor 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty