Přechod Vinoř

Na přechodu Mladoboleslavská v Praze-Vinoři nesvítí výstražná světla nad přechodem pro chodce !

Zaslal: jaroslava nádvorníková, 08.08.2013 v 19:46

Praha - Vinoř-

Mladoboleslavská, Praha - Vinoř

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.08.2013 15:55

Podnět byl předán na TSK.

Karel Janko
místostarosta MČ Praha – Vinoř



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Karel Janko: Podnet predan TSK.
08.08.2013 v 19:59    

Jaroslava Nádvorníková: Dobrý den,
světla stále nebo opět vůbec nesvítí !!!
12.08.2014 v 18:47    

Karel Janko: Diky za informaci, Predano k odstraneni zavady TSK a stejne tak vyvracene obrubniky.
12.08.2014 v 22:39    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mladoboleslavská, Praha - Vinoř

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vinoř - Bohdanečská ulice bez přechodů

Praha - Vinoř, 10. únor 2012 S odpovědí

Chodník pro auta v Praze-Vinoři

Praha - Vinoř, 26. červenec 2016 Bez odpovědi

Prodleva semaforu z tramvajove zastavky Nadrazi Liben

Praha 9, 17. červen 2021 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty