Filtr podnětů



Praha 7

Seřadit podle počtu hlasů
Propadlý poklop kanálu
Vyřešený

Propadlý poklop kanálu
Letenské sady, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 03. 2013

Minimálně od roku 2012 zvětšující se promáčknutí kanálového poklopu na hojně využívaném chodníku v blízkosti Letenského zámečku.

Zvlněný chodník
Vyřešený

Zvlněný chodník
Letenské sady, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 03. 2013

Výrazné zvlnění a rozpraskání zabírá přibližně 2/5 šířky chodníku, a to po délce několika metrů na frekventovaném chodníku pod metronomem.

Propad chodníku
Zaslaný

Propad chodníku
Letenské sady, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 03. 2013

Přibližně uprostřed frekventovaného chodníku se nachází propad o hloubce kolem 15cm, zřejmě důsledek nekvalitního provedení oprav.

Chybějící propojení chodníků
Vyřešený

Chybějící propojení chodníků
Goetheho, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 06. 03. 2013

Sestupná rampa přicházející od Nádraží Bubeneč pokračuje paralelně s hlavním chodníkem směrem k ulici Gotthardská, obě cesty však nejsou navzájem propojené. Mezi nimi prochází velké množství chodců a vzniká zde bahenní jezírko, které za mokrého počasí spolehlivě ušpiní boty každého, kdo tudy prochází. Prosím o vytvoření asfaltového propojení chodníků (cca 2m dlouhá propojka) nebo alespoň o zpevnění pomocí štěrku.

Výstup do vozovky v zastávce Maniny
Zaslaný

Výstup do vozovky v zastávce Maniny
Dělnická, Praha 7

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 07. 12. 2012

Tento podnět považuji za velmi závažnou chybu ve fungování hlavního města. Poukazující na špatnou komunikaci městských organizací a úředníků navzájem a s veřejností. Nevyhovujících tramvajových zastávek je v Praze téměř 50 a tohle je jedna z nich, promarněná příležitost. Rád DPP dodám seznam nevyhovujících zastávek a stručný návrh úpravy,také lokality fotky obdobných příkladů ze zahraničí. V létě 2012 zrekonstruoval Dopravní podnik tramvajovou trať. Opravovala se část vozovky pod tratí, přilehlé jízdní pruhy jen částečně a chodník vůbec. Nešlo o rekonstrukci celé ulice. Nerozumím tomu, proč nebyla stavební akce využita k úpravě zastávky. V tomto místě by se nejlépe hodila vídeňská zastávka, jaká je na Letenském náměstí. O smyslu zvýšení komfortu cestujících, zvýšení bezpečnosti a odstranění bariéry pro velkou část obyvatel snad nikdo nepochybuje. Předpokládám scénář: - Komunikace je ve správě OD MHMP - Praha 7 by si úpravu zastávky přála, má slabý vliv. - DPP na úpravu zastávky zapomněl či na ní nemá peníze - Obyvatelé Holešovic předem nebyli informováni, zda k úpravě dojde či nikoliv - MHMP nedonutil Dopravní podnik zastávku upravit Možné dva scénáře pro toto konkrétní místo: - osová vzdálenost kolejí umožňuje dostavbu vídeňských zastávek - osová vzdálenost nebyla upravena a znemožnila úpravu na 10-20 let dopředu. Cenu úpravy odhaduji na 1-2 miliony korun. Je mi jedno, zda jí má financovat DPP nebo mu na ní má přispět OD MHMP, ale podobná nevyužitá příležitost by se dle mého soudu neměla opakovat. V porovnání s cenou nového úseku metra či nové tramvaje je to zanedbatelná částka. Prosím ředitelku odboru dopravy MČ Praha 7 Miloslavu Vitáskovou, aby mi v zde v odpovědi napsala emailový kontakt na: 1) osobu odpovědnou za rekonstrukce tramvajových tratí za MHMP (předpokládám na Odboru dopravy) Vyžaduji odpovědi této osoby na této stránce. A dále kontakt na: - osobu odpovědnou za rekonstrukci tramvajových tratí na DPP - osobu odpovědnou za komunikaci s veřejností na DPP tyto dvě musí být vyrozuměny. Velmi předem paní Vitáskové děkuji, v minulosti se to dělo, a bohužel v budoucnu bude dít na jiných městských částech. Jsem přesvědčen, že to není její chyba. Otázky směřuji na osobu odpovědnou za rekonstrukci tramvajových tratí na MHMP: 1) Z jakého důvodu nebyla úprava na vídeňské zastávky provedena? 2) Kdy bude úprava provedena? 3) Umožňuje současný stav provedení úpravy? 4) Bude mít veřejnost možnost nahlédnout do dokumentací DPP, tak aby byla schopna předem těmto chybám zabránit? 5) Existuje veřejnosti dostupný plánovací dokument se seznamem všech bariérových zastávek a postupem jejich úpravy? 6) Pokud ne, kdy ho DPP vypracuje?

Krátká zelená na Ortenově náměstí
Zaslaný

Krátká zelená na Ortenově náměstí
U Uranie, Praha 7

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 03. 12. 2012

Přechod na zelenou přes ulici U Uranie u Ortenova náměstí je enormně krátký, takže si leckdy člověk ani nevšimne, že zelená naskočila . Hodilo by se zelenou prodloužit na cca 10 vteřin.

Chybí chodník – Jankovcova ul.
Zaslaný

Chybí chodník – Jankovcova ul.
Jankovcova, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 07. 2012

Chodník zcela chybí. Když prší, vypadá to pro chodce takto.

Zarostlá rabátka na Letné
Vyřešený

Zarostlá rabátka na Letné
Milady Horákové, Praha 7

Kategorie: Jiné
Zasláno: 28. 05. 2012

Rabátka po vykácené aleji u letenské pláně zarostlá plevelem, plná odpadků a výkalů.

Nefunkční osvětlení
Zaslaný

Nefunkční osvětlení
Letenské sady, Praha 7

Kategorie: Jiné
Zasláno: 20. 05. 2012

Dobrý den, chtěla by jsem Vás požádat o opravu osvětlení v Letenských sadech. Konkrétně se jedná o lampu na levém rameni schodiště od Čechova mostu směrem ke kyvadlu, druhá lampa před zalomením schodiště. Předpokládám, že vyřešení tohoto detailu přispěje k větší bezpečnosti. Děkuji Vám.

Vysypaná dlažba na nároží Schnirchovy a Šternberkovy
Zaslaný

Vysypaná dlažba na nároží Schnirchovy a Šternberkovy
Schnirchova, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 01. 05. 2012

Klasický výsyp nekvalitně položených dlažebních kostek, který od zimy nikdo neřeší.

Lávky na Štvanici
Zaslaný

Lávky na Štvanici
Bubenské nábř., Praha 7

Kategorie: Jiné
Zasláno: 28. 04. 2012

Zajímalo by mne, jak vypadá situace s lávkami na Štvanici, které se plánovaly již více než před deseti lety v souvislosti s kultivací ostrova. Na fotografiích jsou místa, odkud lávky mají vést. Vycházím z článku z roku 2006 na Archiwebu http://www.archiweb.cz/news.php?action=show&id=2616&type=1 První má vést k Pražské tržnici. Po povodni se zjistilo, že by musela být umístěna o tři metry výše a nemohla být bezbariérová. Tudíž nebylo povoleno jí postavit. Zároveň v článku bývalý první náměstek Pavel Klega tvrdí, že by měla vzniknout při plánované opravě Hlávkova mostu. Ten se bude muset v nejbližších letech opravit, protože je v tristním stavu. Klega ve stejném článku tvrdí, že stále platí závazek postavit druhou lávku z Rohanského ostrova od nových kancelářských budov. Má ji podle dřívějších informací vybudovat investor komplexu River City. V článku Pražského deníku z roku 2008 říká bývalý radní pro územní rozvoj Jiří Langmajer: „Právě běží veřejná soutěž na zhotovitele přeměny Rohanského ostrova. A podmínkou pro každého je, aby do projektu zahrnul lávku mezi tímto ostrovem a Štvanicí,“ http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/na-stvanici-povedou-lavky-ze-vsech-stran-20080313.html Zajímá mě tedy, zda výstavbě holešovické lávky brání stále stejný problém. A zda závazek postavit lávku do Karlína pro developera stále platí a kdy bude tudíž postavena. Věřím, že se lávky jednou podaří zrealizovat. Je to skvělý nápad pro oživení obou břehů i Štvanice. Děkuji Václav Kříž

Nekvalitní oprava
Zaslaný

Nekvalitní oprava
Letenské sady, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 30. 03. 2012

Dlážděná plocha na místě bývalého pomníku pod metronomem byla nedávno opravena naprosto neuvěřitelně lajdáckým způsobem. Nové kostky, které nerespektují původní tvar, jsou tak nešetrným způsobem aplikované, že jsou rozmlácené na malé kousky, které se samozřejmě drolí a vypadávají. Zajímalo by mě, kdo financoval tuto pseudoopravu, kdo ji provedl a kdy bude ona oprava reklamována.

Čekání za zelenou pro chodce i vozidla
Zaslaný

Čekání za zelenou pro chodce i vozidla
U Uranie, Praha 7

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 30. 03. 2012

Na křižovatce ulic U Uranie a Ortenovo náměstí je na zdejším SSZ nastaven nepřetržitý provoz, přestože jsou zde minimální intenzity automobilového provozu. Za následek to má masivní porušování pravidel silničního provozu ze strany chodců (chůze na červenou) při přecházení ulice U Uranie - ti pochopitelně nejdříve zmačknou tlačítko, takže se jim zelená rozsvítí ve chvíli, kdy jsou již dávno pryč - čili svítí zcela zbytečně. Žádám buď o policejní dohled spojený s pokutováním neukázněných chodců nebo úpravu nastavení SSZ - vypnutí do režimu blikající žluté nebo zkrácení prodlužování zelené v hlavním směru (U Uranie) a podstatné zkrácení čekací doby na zelenou pro chodce.

Bludiště podchodů v křižovatce Vltavská
Zaslaný

Bludiště podchodů v křižovatce Vltavská
Bubenská, Praha 7

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 21. 02. 2012

V mimoúrovňové křižovatce může chodec použít spletité bludiště špinavých podchodů. Je doopravdy těžké se zde orientovat a není to rozhodně bezpečné místo. Kdo se někdy zkusil dostat z Hlávkova mostu ke KC Vltavská, překoná vzdušnou vzdálenost asi sedmdesáti metrů podchody a přemostěním v celkové délce 290 metrů a se čtyřmi schodišti (s kočárkem nebo invalidním vozíkem je to po rampách metrů 600).Prosím postavte přechod od KC Vltavská na Hlávkův most. Tato bariéra znemožňuje projít například na ostrov Štvanice pěšky. Děkuji.

Přechod pro chodce
Zaslaný

Přechod pro chodce
Veletržní, Praha 7

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 10. 02. 2012

Přechod z Letenského náměstí od tramvajových zastávek přes ul. Veletržní je velice problematický a nebezpečný. Provoz je intenzivní, zelená má velice dlouhé intervaly a když se rozsvítí trvá pár sekund. Je tam často velké množství čekajících chodců, ti pomalejší nemohou stihnout přejít. Často pomáhám starším lidem přes tento přechod, sami o to žádají. Nejednou ještě rychle projede auto na červenou. Kdyby v tomto místě stál policista, řidičů, kteří projedou na červenou chytne velké množství nebo by jim alespoň svojí přítomností zabránil.