Filtr podnětů



Parkování aut, Praha 7

Seřadit podle počtu hlasů
Chybějící sloupky na chodníku v ulici Sochařská
Vyřešený

Chybějící sloupky na chodníku v ulici Sochařská
Sochařská, Praha 7

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 11. 07. 2014

Před domem v Sochařské ulici 343/16 byly před zhruba rokem, z důvodu dočasného záboru místa pro stavební účely, odstraněny železné sloupky, které zamezovaly automobilům parkovat za bílou čárou (viz fotografie). Přestože již stavba před delší dobou skončila, nebyly dodnes sloupky vráceny na svá místa. Automobily jsou mnohdy parkovány výrazně za bílým pruhem a omezují tak chodce na přilehlém chodníku. Děkuji za postoupení podnětu.

Přístup ke kontejnerům na odpad
Zaslaný

Přístup ke kontejnerům na odpad
Ovenecká, Praha 7

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 04. 04. 2014

V Ovenecké často auta parkují tak, že nelze z chodníku přistoupit ke kontejnerům na odpad, které jsou otočené do ulice. Modré čáry jsou příliš blízko kontejnerů a auta často parkují stejně přes čáru. Mezi autem a kontejnerem tedy není prostor. To znamená, že se musí chodit několik metrů po vozovce, což není bezpečné. Nešlo by stavebně postavit malé ostrůvky po obou stran kontejnerů a stavebně zajistit přístup z chodníku?