Vyhledávejte podle:



Vyřešené, Praha - Vinoř

Seřadit podle počtu hlasů
Nedokončený chodník již  11let , Mladoboleslavská Praha 9 Vinoř
Vyřešený

Nedokončený chodník již 11let , Mladoboleslavská Praha 9 Vinoř
Mladoboleslavská, Praha - Vinoř

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 01. 07. 2015

Na dostavbu chodníku v ul. Mladoboleslavská 354, až k zastávce MHD Lohenická , což je asi 25 m, čekáme již 11 let. V době deště je velmi náročné projít klouzavým marastem bez holínek k autobusové zastávce. V této době se již začal stavět chodník na druhé straně ulice!?

Špatný rozhled do křižovatky
Vyřešený

Špatný rozhled do křižovatky
Klenovská, Praha - Vinoř

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 22. 02. 2012

Při chůzi po chodníku z ulice Chaltická do ulice Klenovská automobily přes vzrostlý živý plot po pravé straně ulice Klenovské nevidí chodce, kteří scházejí z chodníku na přechod pro chodce. Může tak dojít k střetu vozidla s chodcem.