Filtr podnětů



Vyřešené, Praha 12

Seřadit podle počtu hlasů
Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany
Vyřešený

Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany
Československého exilu, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 18. 10. 2017

Dobrý den, trávník u autobusové zastávky Poliklinika Modřany (směr Na Beránku) je z velké části vyšlapaný na hlínu, zbylé zelené plochy jsou neudržované, neposečené a plné odpadků. V obdobném stavu jsou i zatravněné plochy směrem nahoru před bytovým domem Hyacint Modřany (nejsou sice sešlapané, ale neposečené a plné odpadků ano). Odpadkový koš je sice umístěn u autobusové zastávky, míjí se ale asi účinkem, když odpadky se válí i v trávnících. Hodilo by se instalovat nějaké odpadkové koše navíc a nějakým způsobem oplotit uvedenou sešlapanou plochu, aby měla tráva vůbec šanci vyrůst. Děkuji.

Zarostlý chodník
Vyřešený

Zarostlý chodník
Československého exilu, Praha 12

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 07. 2013

Vážení, zarůstající chodník nám způsobuje velmi nekomfortní chození do práce, na obědy a z práce. V naší budově pracuje přibližně 100 lidí, kteří místem cca 4x denně projdou. Ve chvíli kdy zaprší je průchod ještě více stížen. Rád bych Vás poprosil o provedení údržby zeleně okolo této cesty. Mnohokrát Vám předem děkuji za vyřízení mého požadavku. Přeji Vám příjemný den, Vacek