Vyhledávejte podle:



Vyřešené, Praha 2

Seřadit podle počtu hlasů
Kolobezka v Botiči
Vyřešený

Kolobezka v Botiči
Sekaninova, Praha 2

Kategorie: Jiné
Zasláno: 15. 07. 2020

Zahozená kolobezka v Botiči v parku Folimanka poblíž Ostrčilova náměstí.

Drolící se dlažba chodníku u přechodu před domem Balbínova 20 (P2)
Vyřešený

Drolící se dlažba chodníku u přechodu před domem Balbínova 20 (P2)
Balbínova, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 06. 2021

Hned za přechodem, na druhé straně od budovy Rozhlasu, před domem Balbínova 20 (Praha 2), se začala drolit dlažba. Je potřeba místo dodláždit. Chybí odhadem 30 kostek.

Špatně záplatovaný chodník před domem  Legerova 2
Vyřešený

Špatně záplatovaný chodník před domem Legerova 2
Legerova, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 03. 10. 2018

Dobrý den, od posledního zásahu do asfaltového chodníku obyvatele domu a ostatní kolemjdoucí obtěžuje špatně udělaná záplata, která není v rovině s původním chodníkem a na jejímž místě se vytváří po každém i menším dešti louže, která způsobuje, že se cyklisté a i chodci vyhybají ve velmi úzkém místě přesně ve vchodu do domu. Při každém vyjití z domu, kdy je na chodníku louže hrozí, že první krok povede do cesty cyklistovi nebo jinému chodci, protože chodí/jezdí těsně u domu. Máme dvě děti a pokaždé když vycházejí ven tak trnu, aby je někdo nesrazil. Když je sucho není problém, ale do louže se samozřejmě nikomu nechce, takže se každý vyhybá těsně u domu. Navíc samozřejmě není nic příjemného vyjít z domu těsně do louže. Tento problém se objevil až poté, co se chodník rozkopal a špatně se udělala záplata. Je to asi dva roky, zpátky. Bylo by krásné, kdyby se s tím dalo něco dělat. Po dešti je chodník použitelný sotva z 10%.. Děkuji.

Drolící se dlažba před domem Slezská 100/7 (Praha 2)
Vyřešený

Drolící se dlažba před domem Slezská 100/7 (Praha 2)
Slezská, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 09. 12. 2020

Na chodníku před domem Slezská 100/7, Praha 2 se začíná drolit dlažba. Vypadlé kostky jsem z okolí shromáždil do přilehlého rohu. Je potřeba místo předláždit, aby se poškození nešířilo

Nebezpečný zbytek odřezaného sloupku na Karlově náměstí
Vyřešený

Nebezpečný zbytek odřezaného sloupku na Karlově náměstí
Karlovo nám., Praha 2

Kategorie: Jiné
Zasláno: 06. 11. 2016

Dobrý den, na Karlově náměstí 4, před Českou spořitelnou, se nachází zbytek odřezaného patníku, o který jsem dne 14.10.2016 zakopla, upadla mj. na obličej a koleno (dále zhmoždění prstu a zad), odvezla mě záchranná služba (možné krvácení do mozku, zranění kolene). Žádné vážné zranění se naštěstí neprokázalo, ale stále mám na tváři modřinu a s naraženým bolavým kolenem a zády docházím na rehabilitaci, kde mi řekli, že léčba tohoto stavu potrvá ještě nejméně měsíc (plus připočtěme, jak dlouho už po úrazu jsem). Padla jsem na chodník, pokud bych spadla do vozovky pod projíždějící vozidlo, nebo se při pádu nějak hůř natočila, mohlo mít toto zakopnutí fatální následky. Vekmi důrazně proto žádám, odstraňte ten pahýl, ať se někomu nestane osudným. Je poslední v řadě cca metrových sloupků, takže jej tam nikdo nepředpokládá, a je snadno přehlédnutelný. Povinný údaj spočívající ve fotografii daného místa jsem pořídila až dnes, kdy už jednak méně kulhám, a jednak se na to místo tolik nebojím jít. Mazourková

Drolící se dlažba ve Vinohradské ul. (Praha 2)
Vyřešený

Drolící se dlažba ve Vinohradské ul. (Praha 2)
Vinohradská, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 04. 06. 2020

Na chodníku před domem Vinohradská 32, Praha 2 (nároží / bar WoodHouse) se na dvou místech už několik týdnů drolí dlažba. Je potřeba tato místa dodláždit, aby se poškození nešířilo.

Chodník ve velice špatném stavu – ul. U Vodárny
Vyřešený

Chodník ve velice špatném stavu – ul. U Vodárny
U vodárny, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 24. 04. 2013

Chodník je v tomto úseku ve špatném stavu. Chybí kostky, jsou tam díry.

Chybějící označení přechodu pro chodce křižovatka U vodárny x Dykova
Vyřešený

Chybějící označení přechodu pro chodce křižovatka U vodárny x Dykova
U vodárny, Praha 2

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 02. 05. 2017

Na křižovatce ulic U vodárny a Dykova chybí označení přechodu pro chodce, Stává se, že vozovku nelze vůbec přejít. Žluté ozačení oblouku křižovatky je značně vybledlé, ale i když bylo dobře viditelné, většina parkujících jej ignorovala. Dle sdělení městké policie, která občas parkující auta pokutuje /lístek za stěračem/ je nutné označit přechod, aby mohla být auta odtažena a tím zprůchodněn přechod.

Drolící se dlažba na chodníku v ul. Vinohradská
Vyřešený

Drolící se dlažba na chodníku v ul. Vinohradská
Vinohradská, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 08. 2019

Na chodníku v ulici Vinohradská před bankomatem u domu 1215/32 je vypadlých asi osm dlažebních kostek a ostatní se začínají drolit a vypadávat. Je potřeba dlažbu vyspravit a přesypat pískem, aby se problém nerozšiřoval dál.

Poškozené / chybějící sloupky na hraně chodníku
Vyřešený

Poškozené / chybějící sloupky na hraně chodníku
Karlovo nám., Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 27. 06. 2019

Jeden vytržený a zcela chybějící a jeden vytržený a opodál ležící sloupek na rozhraní vozovky a chodníku na Karlově náměstí při Novoměstské radnici (v návaznosti na Žitnou ulici ve směru k ulici Odborů). Vzhledem k tomu, že v dírách po sloupcích už roste plevel, nejspíš to v tomto stavu není od včera...

Chybějící semafor, nebo alespoň převádějící policista
Vyřešený

Chybějící semafor, nebo alespoň převádějící policista
Vinohradská, Praha 2

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 18. 10. 2017

Každé ráno při naší cestě do školy z ulice Mánesova máne problém přejít přes přechod na rušné Vinohradské (roh ulice U Kanálky přechod do Čechových sadů), kde parkují auta tak blízko přechodu, že nás projíždějící řidiči nevidí, a pokud i vidí, tak většinou nezastaví, anebo zastaví jeden a ostatní ho objedou. Přitom o kousek dál na Korunní již převádí děti policista a to přímo na světelném přechodu! Dal by se instalovat na tomto přechodu semafor, nebo alespoň aby tam hlídkoval ráno a odpoledne policista?

Nedořeš. přístup na dět. hřiště–bude probíhat rekonstr. vodovodu
Vyřešený

Nedořeš. přístup na dět. hřiště–bude probíhat rekonstr. vodovodu
Kladská, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 15. 07. 2012

Přístup na dětské hřiště není dořešen. Chodník je znečištěný a zanedbaný. Parkující auta nemají jasně zakreslenu hranici, kde mají parkovat, a tak často parkují téměř v zeleni. Jeden ze stromů na hranici vozovky zcela chybí, zbyl po něm jen základ. V jiné části ulice naopak zasahuje neodstraněný základ po stromu do chodníku a dále jej zužuje. Zeleň v parku je neudržovaná, což způsobuje další zúžení chodníku. V místě bude probíhat rekonstrukce vodovodního potrubí. Bylo by vhodné této akce využít a adekvátně upravit vstup do dětškého hřiště.

Zanedbaný chodník u hřiště na ul. U Vodárny
Vyřešený

Zanedbaný chodník u hřiště na ul. U Vodárny
U vodárny, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 28. 07. 2016

Chodník přiléhající k parku na ulici U Vodárny je dlouhodobě neudržovaný a vzhledem k tomu, že vede k dětskému hřišti a jezdí po něm kočárky a děti na odrážedlech, zasloužil by si zrekonstruovat tak, aby se zvýšila jeho bezpečnost.

Nebezpečná díra v zemi, neupravený vchod na dětské hřiště
Vyřešený

Nebezpečná díra v zemi, neupravený vchod na dětské hřiště
U vodárny, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 15. 07. 2012

Chodník na levé straně uice u Vodárny, směrem k nám JZP je neupravený a zanedbaný. Návštěvníci dětského hřiště a chodci jsou nuceni chodit po hlíně. Poblíž křižovatky s ulicí Slezská je nebezpečná díra v zemi.

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2
Vyřešený

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2
Riegrovy sady, Praha 2

Kategorie: Jiné
Zasláno: 27. 03. 2014

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2