Prořez A21 - chodníku s cyklostezkou

Na smíšeném chodníku s cykloztezkou (A21) vedoucím podél ulice Generála Šišky od ulice 'Na Havránce' k bytovému domu 'Udubu' by bylo potřeba prořezat. 1) Z chodníku s cykloztezkou není vidět vyjíždějící vozidla z garáží z BD 'Udubu'. 2) Zúžený profil chodníku s cykloztezkou když se pokračuje směrem k ulici 'Na Havránce'.

Zaslal: Pavel Lošťák, 21.06.2019 v 06:27

Praha 12-
 
 
 
 
 
 

K dolům, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 25.06.2019 15:53

Dobrý den,

podnět na přerostlou zeleň zasahující do profilu cyklostezky a ztěžující rozhledové podmínky vyrůstající na pozemku par. č. 2877/11 k.ú. Modřany byl předán vlastníkovi parcely HMP na Odbor hospodaření s majetkem, oddělení využití a správy majetku s požadavkem na předání podnětu správci a vyřešení podnětu (uvedená parcela není svěřena do správy MČ Praha 12).

S přáním krásného dne

Aleš Šindelář
vedoucí oddělení technické a rozvoje dopravy
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 12
ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K dolům, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící chodník v ulici Hornocholupická

Praha 12, 12. leden 2016 Zaslaný

Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany

Praha 12, 18. říjen 2017 Vyřešený

Nefunkční osvětlení

Praha 7, 20. květen 2012 Zaslaný

Zábor komunikace

Praha 4, 09. duben 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty