Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany

Dobrý den,
trávník u autobusové zastávky Poliklinika Modřany (směr Na Beránku) je z velké části vyšlapaný na hlínu, zbylé zelené plochy jsou neudržované, neposečené a plné odpadků. V obdobném stavu jsou i zatravněné plochy směrem nahoru před bytovým domem Hyacint Modřany (nejsou sice sešlapané, ale neposečené a plné odpadků ano). Odpadkový koš je sice umístěn u autobusové zastávky, míjí se ale asi účinkem, když odpadky se válí i v trávnících.
Hodilo by se instalovat nějaké odpadkové koše navíc a nějakým způsobem oplotit uvedenou sešlapanou plochu, aby měla tráva vůbec šanci vyrůst.
Děkuji.

Zaslal: Eva Vítková, 18.10.2017 v 18:36

Praha 12-

Československého exilu, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 10.11.2017 19:44

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět, týkající se neuspokojivého stavu okolí zastávky. Tento byl naším prostřednictvím ihned předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás kontaktovat.

Přejeme krásné dopoledne
Viktorie
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 16.11.2017 15:10

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Informujeme Vás, že níže uvedená plocha včetně odpadkových košů poblíž autobusové zastávky není ve správě odboru životního prostředí Úřadu městské části Praha 12 (dále jen OŽP). OŽP předá Váš podnět (stejný jsme již v letním období zasílali) vlastníkovi pozemku, což je hl. m. Praha, Mariánské náměstí 2/2, Staré Město 110 01 Praha, a jemuž nedostatky, týkající se výše uvedeného, můžete zasílat přímo. Poblíž autobusové zastávky jsou umístěny v těsné blízkosti dva odpadkové koše, které jsou ve vlastnictví společnosti JCDecaux a Pražských služeb, a.s.. Co se týká chování občanů a jejich vztahu k životnímu prostředí, čistotě a pořádku, OŽP toto neovlivní, můžeme jen doporučit v případě zjištění narušování veřejného pořádku volat městskou policii hl. m. Prahy.

S pozdravem.

Ing. Martina Kosinková
referent odd. veřejné zeleně
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 12



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Československého exilu, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící chodník v ulici Hornocholupická

Praha 12, 12. leden 2016 Zaslaný

Rozježděná cesta pro pěší

Praha 14, 22. duben 2012 Zaslaný

Neporadek po stavebni cinnosti

Praha 10, 14. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty