Filtr podnětů



Vyřešené, Praha 7

Seřadit podle počtu hlasů
Dlouhá červená na přechodu přes Bubenské nábřeží u Argentinské
Vyřešený

Dlouhá červená na přechodu přes Bubenské nábřeží u Argentinské
Bubenské nábř., Praha 7

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 20. 08. 2016

Při přecházení nejjižnějšího úseku sekvence přechodů přes Bubenské nábřeží je vyžadováno stisknutí tlačítka. I přesto je čekání na zelenou příliš dlouhé. Navrhuji synchronizovat SSZ tak, aby se daly všechny tři části přechodu přejít najednou a zároveň preferovat chodce přes zmíněný úsek u řeky, kde je to vzhledem k relativně nízké intenzitě motorové dopravy dost dobře možné bez rizika vzniku kongescí před křižovatkou s Argentinskou. Přechod je velmi hojně užívaný jak chodci, tak cyklisty vedoucími kolo mezi dvěma přilehlými cyklostezkami.

Rozbitý chodník u tram zastávky Milady Horákové 75 a 77
Vyřešený

Rozbitý chodník u tram zastávky Milady Horákové 75 a 77
Milady Horákové, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 12. 2014

Dovolil bych si upozornit na chybějící dlažební kostky na dvou místech u rušné tram zastávky Milady Horákové 75 a 77 (viz foto), které jsou v ranním shonu ideální pro vyvrknutí kotníku. Děkuji za řešení.

Chybějící sloupky na chodníku v ulici Sochařská
Vyřešený

Chybějící sloupky na chodníku v ulici Sochařská
Sochařská, Praha 7

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 11. 07. 2014

Před domem v Sochařské ulici 343/16 byly před zhruba rokem, z důvodu dočasného záboru místa pro stavební účely, odstraněny železné sloupky, které zamezovaly automobilům parkovat za bílou čárou (viz fotografie). Přestože již stavba před delší dobou skončila, nebyly dodnes sloupky vráceny na svá místa. Automobily jsou mnohdy parkovány výrazně za bílým pruhem a omezují tak chodce na přilehlém chodníku. Děkuji za postoupení podnětu.

Rozbitá parková cesta v celé šířce
Vyřešený

Rozbitá parková cesta v celé šířce
Badeniho, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 03. 12. 2013

Parková cesta na Letné je v jednom místě rozbitá v celé šířce, takže již vedle vzniká vyšlapaná pěšinka.

Chybějící propojení chodníků
Vyřešený

Chybějící propojení chodníků
Goetheho, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 06. 03. 2013

Sestupná rampa přicházející od Nádraží Bubeneč pokračuje paralelně s hlavním chodníkem směrem k ulici Gotthardská, obě cesty však nejsou navzájem propojené. Mezi nimi prochází velké množství chodců a vzniká zde bahenní jezírko, které za mokrého počasí spolehlivě ušpiní boty každého, kdo tudy prochází. Prosím o vytvoření asfaltového propojení chodníků (cca 2m dlouhá propojka) nebo alespoň o zpevnění pomocí štěrku.

Zvlněný chodník
Vyřešený

Zvlněný chodník
Letenské sady, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 03. 2013

Výrazné zvlnění a rozpraskání zabírá přibližně 2/5 šířky chodníku, a to po délce několika metrů na frekventovaném chodníku pod metronomem.

Zarostlá rabátka na Letné
Vyřešený

Zarostlá rabátka na Letné
Milady Horákové, Praha 7

Kategorie: Jiné
Zasláno: 28. 05. 2012

Rabátka po vykácené aleji u letenské pláně zarostlá plevelem, plná odpadků a výkalů.

Propadlý poklop kanálu
Vyřešený

Propadlý poklop kanálu
Letenské sady, Praha 7

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 03. 2013

Minimálně od roku 2012 zvětšující se promáčknutí kanálového poklopu na hojně využívaném chodníku v blízkosti Letenského zámečku.