Filtr podnětů



Vyřešené, Praha - Kunratice

Seřadit podle počtu hlasů
Díra na chodníku, Velenická 2
Vyřešený

Díra na chodníku, Velenická 2
Velenická, Praha - Kunratice

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 09. 12. 2017

Už rok je tu nebezpečná díra. Až si někdo zlomí nohu bude to platit místní úřad nebo prodejna TESCO u které se tato past na chodce vyskytuje?

Vrak na chodníku
Vyřešený

Vrak na chodníku
Velenická, Praha - Kunratice

Kategorie: Jiné
Zasláno: 14. 05. 2017

Na frekventovaný chodník v centru Kunratic je již několik měsíců vystrčen polovrak automobilu. Ulice Velenická. Zhruba před č.o. 8. Polovrak je proto že má SPZ ale gumy prázdné a zarostlý travou. Uvnitř je naházeno nářadí a různý nepořádek. Vypadá to na kradené vozidlo které odstavil zloděj. Zdá se že tudy za mnoho měsíců ještě neprošel jediný strážník MP. Jinak není možné že si nevšiml. Nebo ano?

Těžká nákladní auta jezdí v Kunraticích po chodníku
Vyřešený

Těžká nákladní auta jezdí v Kunraticích po chodníku
K Šeberáku, Praha - Kunratice

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 06. 12. 2015

Těžká nákladní auta jezdí po chodníku při zásobení restaurace U Bezuchů. Nejenže ohrožují chodce a kolem zaparkovaného náklaďáku se nedá projít ale i ničí chodník. Konstrukce chodníku není na takovou zátěž budovaná a proto se již místy propadá. Někdo si tam zlomí nohu. Na obrázku je otisk dvojmontáže jak se (přímo před okny Kunratické radnice) při výjezdu z chodníku těžké auto otáčelo. Z obrázku je patrné že přímo u restaurace je parkoviště které by mohlo pro zásobování sloužit. Jenže to by musela restaurace za jeho vyhrazení platit. Takový poplatek by ale byl příjmem obce. A neničil by se obecní majetek. Je zvláštní že se již rok nerušeně každý týden toto děje přímo před okny radnice.