Filtr podnětů



Vyřešené, Praha 11

Seřadit podle počtu hlasů
Propadající se chodník na zastávce MHD Bus Volha
Vyřešený

Propadající se chodník na zastávce MHD Bus Volha
U Kunratického lesa, Praha 11

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 25. 07. 2013

Na zastávce MHD Bus Volha se propadá chodník. Výmol je zatím cca 15cm hluboký, uvnitř je trhlina a je vidět dutina. Nebezpečí spočívá v nenápadnosti výmolu.

Přerostlá zeleň před přechodem
Vyřešený

Přerostlá zeleň před přechodem
Prašná, Praha 11

Kategorie: Jiné
Zasláno: 04. 07. 2013

Jedná se o přechod v ulici Prašná (u květinářství), na jedné straně jsou přerostlé keře a není tedy zajištěn dostatečný rozhled, jednoduché řešení se mi zdá ořezat keře jako tomu bylo dříve již vícekrát.