Lampa nesvítí přes stromy

Lampa sloužící k osvětlení pěšinky spojující smíšenou pěší a cyklostezku (u ulice Gen. Šišky) s ulicí K Dolům je překryta větvemi stromů.

Zaslal: Pavel Lošťák, 29.11.2018 v 07:15

Praha 12-
 
 
 
 
 

K dolům, Praha 12

Aktualizace podnětu

07.10.2019

Pavel Lošťák přidal následující aktualizace podnětu:

prořez stromu proveden



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.12.2018 18:14

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět.
Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 04.12.2018 18:27

Dobrý den,

jménem MČ Praha 12 děkujeme za upozornění.

Problém vyřeší v nejbližších dnech náš odbor životního prostředí (větve, které stíní budou odborně prořezány).

S pozdravem

Ing. Jiří Veselý
vedoucí odboru
ÚMČPraha 12



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K dolům, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník: U Kamýku 284

Praha 12, 19. únor 2017 S odpovědí

Zanedbané keře před Ministerstvem zdravotnictví

Praha 2, 18. duben 2016 Vyřešený

Dostupnost institucí

Praha 10, 30. červenec 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty