Filtr podnětů



Jiné

Seřadit podle počtu hlasů
Poničený chodník a prázdná rabátka
S odpovědí

Poničený chodník a prázdná rabátka
nám. Pod kaštany, Praha 6

Kategorie: Jiné
Zasláno: 03. 12. 2012

Na místě jsou dvě prázdná rabátka jedno z nich je poničené, stejně jako chodník vedle něj.

Vyvrácený obrubník
Vyřešený

Vyvrácený obrubník
Gutova, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 09. 11. 2012

Vyvrácené díly obrubníku, zčásti ležící ve vozovce už několik týdnů.

Auta nerespektují vyhrazený pruh pro autobusy
S odpovědí

Auta nerespektují vyhrazený pruh pro autobusy
Milady Horákové, Praha 6

Kategorie: Jiné
Zasláno: 30. 10. 2012

Na Hradčanské je vyhrazený pruh pro autobusy a cyklisty. Auta jej nerespektují. Čím větší je provoz, tím vyšší procento aut příkaz porušuje. Když je aut málo, drží se většinou ve svém pruhu. Jakmile se ale vytvoří zácpa, nahrnou se vesele i do pruhu pro autobusy, čímž vytvoří zácpu i v něm a zcela popřou jeho smysl. Ještě nikdy jsem neviděl policisty, že by tento extrémně častý jen postihovali (narozdíl od pokutování chodců).

Neosvětlený Heroldův park
S odpovědí

Neosvětlený Heroldův park
Heroldovy sady, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 10. 2012

Heroldův park cca od června 2012 není osvětlen z 1/3! V části přiléhající k Moskevské 4 lampy nesvítí. V temných koutech přespávají bezdomovci a vykonávají tam i své potřeby. 9. 10. 2012 jsem e-mailem tuto skutečnost nahlásil referentovi ÚMČ P10 Jiřímu Jeábkovi z Oddělení městské zeleně a čistoty, Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje.

Lepší přestupování na metru Depo Hostivař
S odpovědí

Lepší přestupování na metru Depo Hostivař
Černokostelecká, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 23. 10. 2012

Přestup z autobusů na metro by byl pohodlnější, pokud bychom věděli, za jak dlouho metro odjíždí. Část končí na Skalce a intervaly jsou na poměry metra dlouhé. Často souprava stojí ve stanici a lze jen hádat, odjede-li za čtyři minuty či deset vteřin. Přitom zde existují vhodné informační panely, které by mohly informace o době do odjezdu zobrazovat. Lidé nevědí, zda mají přidat do kroku, či jestli mají dost času (koupit si noviny, svačinu). K jejich naštvání jim často metro ujede zcela zbytečně. Podnět jsem 23. 12. 2011 poslal na ROPID: ropid@ropid.mepnet.cz Odpověď od Filipa Drápala mi přišla 2.1.2012, za což děkuji. Bylo v ní přeposláno, co napsal Petr Malík z Dopravního podniku: 'Co se týká stanice metra Depo Hostivař, pokusíme se v dohledné době najít vhodný způsob, jak cestující co nejlépe o odjezdech informovat. Děkuji za pochopení Petr Malík' Ke konci září jsem byl na místě znova a informace o odjezdu zobrazena nebyla. (Pokud byla vypnuta jen ten den a jinak funguje, tak se omlouvám, ale nepředpokládám to. Místní pravidelní cestující mne kdyžtak opraví.) Ptám se odpovědné osoby z Dopravního podniku: Kdy začne být na panelech zobrazována informace s minutami a vteřinami do nejbližšího odjezdu metra? Předem děkuji za vyřešení.

Úzký chodník a 90% vozidel ignoruje max. povolenou rychlost
S odpovědí

Úzký chodník a 90% vozidel ignoruje max. povolenou rychlost
V Podbabě, Praha 6

Kategorie: Jiné
Zasláno: 05. 10. 2012

V ulici V Podbabě vozidla permanentně ignorují zónu 30km/hod. a cca 90% vozidel překračuje nejvyšší povolenou rychlost. Značka omezující rychlost je navíc nevhodně umístěná a také pomalovaná. Některá vozidla, včetně nákladních, zde jezdí dokonce více než dvojnásobně vysokou rychlostí. V této ulici je střídavě velmi úzký a o něco málo širší chodník, bez zábradlí či svodidel a pro chodce je pohyb po chodníku, vedle rychle projíždějících vozidel, velmi nebezpečný. V této ulici je velký pohyb kočárků, je zde i školka. Cyklisté se bojí jezdit po vozovce a tak naprostá většina jezdí po chodníku, což dále navyšuje rizika pro chodce. Možná řešení této situace, seřazeno dle vhodnosti použití: 1) semafor řízený radarem 2) opatření chodníku zábradlím nebo svodidly 3) doplnění dalších dopravních značek omezujících rychlost (v obou směrech) a důsledná a pravidelná kontrola rychlosti (Policie zde neměří nikdy)

Skládka a pohozené injekce uprostřed sídliště Průběžná
Vyřešený

Skládka a pohozené injekce uprostřed sídliště Průběžná
Ke Strašnické, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 27. 08. 2012

Na soukromém pozemku za strašnickou farou je už několik let po sobě neudržovaná zeleň. Místo za popelnicemi, z jedné strany kryté zdí a ze dvou stran vzrostlými keři, navštěvují bezdomovci a narkomani. Jsou tam pohozené kusy šatstva, odpadky, výkaly a injekční stříkačky. Jednání s firmou ZF Developer 2, majitelem pozemku, bohužel nikam nevedly a nevedou - výmluvy, plané sliby a lži. Firma se o pozemek nestará a ÚMČ Praha 10 není schopen k tomu firmu donutit, ačkoli byl na stav pozemku a s ním související hygienická rizika opakovaně upozorňován. Současný stav už je natolik zoufalý, že doufám v jeho řešení alespoň touto cestou.

Nový strom - vysazený už polomrtvý
Vyřešený

Nový strom - vysazený už polomrtvý
Dejvická, Praha 6

Kategorie: Jiné
Zasláno: 08. 08. 2012

Na chodník před dům Dejvická 14 vysadili dnes pracovníci (pravdědobně zahradnické firmy) nový strom. Je sice vysoký takřka 5 cmetrů, nicméně je v žalostném stavu - je úplně ořezaný a zbývá na něm jen pár lístků. Pracovníci si toho zjevně byli vědomi, protože mrtvé větve ořezali a nechali je ležet v přívěsu, na kterém strom přivezli. Tento podnět posílám Praze 6 zejména jako dokumentaci práce jejich partnerů (zaměstnanců?) - a jako materiál pro případ, že strom nepřežije. Dost možná se s tím počítalo už při jeho sázení...

Rozpadající se schodiště u metra Strašnická
Vyřešený

Rozpadající se schodiště u metra Strašnická
V olšinách, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 06. 08. 2012

U autobusové zastávky Strašnická směrem na periferii je schodiště k podchodu pro pěší, kudy denně chodí stovky, ba tisíce lidí. ÚMČ Praha 10 a TSK je to ovšem jedno, takže nechává schody rozpadat a nereaguje na podněty veřejnosti. Místo je dost zanedbané - plakáty, plevel, výkaly. Věru výkladní skříň Prahy 10.

Přetékající koše u strašnického parku
S odpovědí

Přetékající koše u strašnického parku
V olšinách, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 05. 08. 2012

Na začátku strašnického parku před někdejším Bečvářovým statkem (nyní Oriflame) se podařilo po dlouhém dopisování si s úředníky MČ Praha 10 vybojovat koš na odpadky. Úředníkům se nedaří vysvětlit, že ani tento koš kapacitně nestačí, a že je tudíž třeba ho buď častěji vyvážet, a nebo přidat další, případně ho nahradit větším košem. Naprosto nechápou taky skutečnost, že lidé na tomhle místě kouří a rádi by nedopalky někam házeli - nejspíš ne do koše, kde je hodně papíru. Tohle je nad jejich chápání a opakované pokusy a žádosti o koš opatřený nádobou na nedopalky přišly vniveč. Snad se to povede vám.

Mrtvý strom na křižovatce Vinohradská x Jičínská
S odpovědí

Mrtvý strom na křižovatce Vinohradská x Jičínská
Jičínská, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 05. 08. 2012

Na křižovatce je už od loňska mrtvý strom. Rabátka jsou obecně dost zanedbaná, aktuálně probíhá rekonstrukce tram. tratě na křižovatce a tak zeleň trpí ještě víc než obvykle - tenhle strom to už má za sebou definitivně a měl by se vykopat a nahradit nějakým živým, a o ten by se TSK měla konečně začít starat.

Dostupnost institucí
S odpovědí

Dostupnost institucí
Korytná, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 30. 07. 2012

Úřednické instituce na Praze 10 nejsou pro pěší příliš 'přátelské'. Jako naschvál jsou vždy uprostřed mezi dvěma zastávkami tramvaje, autobusu či metra. Ať jde o ÚMČ 10, PSSZ, VZP, Finanční úřad, na ten je do Petrohradské třeba plánovat již výlet v turistické obuvi. Vzhledem k tomu, že 70 % populace tvoří staří lidé, děti, invalidní občané a jen 30 % jsou mladí, zdraví, v plné síle, kteří většinou mají auta a dojedou si až na místo, pak je na uváženou, komu ty instituce slouží? Byl by takový problém dát zastávky MHD před instituce tak, aby byly optimálně dostupné?

Chybějící osvětlení v Thomayerových sadech
S odpovědí

Chybějící osvětlení v Thomayerových sadech
U Českých loděnic, Praha 8

Kategorie: Jiné
Zasláno: 24. 07. 2012

Na asfaltce procházející parkem chybí osvětlení. Ve večerních (v temných měsících i pozdně odpoledních) hodinách ji tak využívá méně lidí, než by mohlo. Část lidí tma odradí, protože je snížena úroveň sociální bezpečnosti. Park pak osiří a snadněji zde může bujet kriminalita. Lampy chybí v celém úseku od křížení s Voctářovou až po Povltavskou ulici. Řešení nemusí být příliš drahé. Není nutno přesvětlovat řadou blízko za sebou stojících lamp (tak jak tomu je například na stezce po bývalé trati na Vítkově). Také se nemusí svítit nepřetržitě či celou noc. Například v Nizozemsku používají na stezkách lampy se spínači nebo čidly reagujícími na pohyb. Nizozemsko je země, kam se jet inspirovat: http://www.aviewfromthecyclepath.com/2012/02/keeping-child-cyclists-safe.html http://www.aviewfromthecyclepath.com/2010/03/dynamic-cycle-path-lighting.html Řešení může být postupné. Za nejdůležitější úsek považuji rozhodně část od Voctářovy k dětskému hřišti u studánky. Počítá se s něčím takovým? Kdy? A v jakých úsecích?

Chybějící osvětlení na stezce na Rohanském Ostrově
S odpovědí

Chybějící osvětlení na stezce na Rohanském Ostrově
Pobřežní, Praha 8

Kategorie: Jiné
Zasláno: 24. 07. 2012

Na stezce pro chodce a cyklisty chybí osvětlení. Ve večerních (v temných měsících i pozdně odpoledních) hodinách jí tak využívá méně lidí, než by mohlo. Část lidí tma odradí protože je snížena úroveň sociální bezpečnosti. Stezka pak osiří a snadněji zde může bujet kriminalita. Lampy chybí v souvislém úseku od Danube House přes celý Rohanský ostrov, podjezdem pod Libeňským mostem až k napojení u Rokytky na ulici U Českých loděnic. Řešení nemusí být příliš drahé. Není nutno přesvětlovat řadou blízko za sebou stojících lamp (tak jak tomu je například na stezce po bývalé trati na Vítkově). Také se nemusí svítit nepřetržitě či celou noc. Například v Nizozemsku používají na stezkách lampy se spínači nebo čidly reagujícími na pohyb. Pořádné osvětlení stezek považují za důležité, aby se rodiče nebáli o své děti. V Nizozemsku většina dětí jezdí do školy na kole, protože jim k tomu byly poskytnuty pořádné podmínky formou komfortní a bezpečné infrastruktury pro jízdu na kole. Nizozemsko je země, kam se jet inspirovat: http://www.aviewfromthecyclepath.com/2012/02/keeping-child-cyclists-safe.html http://www.aviewfromthecyclepath.com/2010/03/dynamic-cycle-path-lighting.html U sídliště Řepy jsem viděl lampu napájenou solárním panelem, která svítí hodně do šířky. Přidávám obrázek, umístěna zde: 50.071946,14.306758). Osvětluje dlouhý úsek cesty pro pěší a zřejmě k ní nevede podzemní kabel. Podobné lampy by bylo možné jistě nainstalovat i na Rohanském ostrově. Přispět by navíc mohli developeři stavějící v okolí postupně další nové domy. Je to v jejich zájmu (bezpečnost a použitelnost okolí pro jejich rezidenty, větší cena nemovitosti). Mělo by být obvyklé, že za povolení ke stavbě na oplátku postaví něco prospěšného ve svém okolí. Řešení může být postupné. Počítá se s něčím takovým? Kdy? A v jakých úsecích?

Pohyb vozidel v promenádě pro chodce
S odpovědí

Pohyb vozidel v promenádě pro chodce
Pujmanové, Praha 4

Kategorie: Jiné
Zasláno: 14. 07. 2012

Po odstranění přístřešku na promenádě pro chodce při obchodních a administrativních budovách, přestal původní sloupek proti vjíždění vozidel plnit svůj účel. Nově jde objet. Projíždějící auta, která zde nemají co dělat, ohrožují chodce!