Zanedbaný úklid silnice (vozidla stavby) - Meandry Botič - K Horkám

Silnice K Horkám ve směru z Hostivaře na Chodov již několik dní silně zašpiněna bahnem /od aut vyjíždějících ze stavby/. Chápu, že nelze komunikaci uklízet po každém nákladním autu, ale tady už je vrstva bahna tak silná, že při dešti klouže.

Zaslal: Nada Clinova, 03.02.2016 v 08:30

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K Horkám, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

přechod v ulici Petýrkova - přerostlá zeleň

Praha 11, 22. červenec 2012 Zaslaný

Propadající se chodník na zastávce MHD Bus Volha

Praha 11, 25. červenec 2013 Vyřešený

Poničený chodník a prázdná rabátka

Praha 6, 03. prosinec 2012 Zaslaný

Vrak v Obloukové ul.

Praha 10, 18. prosinec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty