Filtr podnětů



Chodníky

Seřadit podle počtu hlasů
Zpevnění stezky na rohu ulic Čimická/K Ládví
Nově zaslaný

Zpevnění stezky na rohu ulic Čimická/K Ládví
K Ládví, Praha 8

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 22. 01. 2019

Směrem od autobusů je silně vyšlapaná stezka, ze které se za mokra stává rozbahněné oraniště. Myslím, že by bylo vhodné trasu této stezky vydláždit.

Rozbitý chodník podél ul. Opatovská
Zaslaný

Rozbitý chodník podél ul. Opatovská
Opatovská, Praha 11

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 21. 01. 2019

Chodník od parkoviště u ul. V Jezírkách a Metodějova po metro Háje již potřebuje rekonstrukci. Od stromů popraskaný povrch, zvlnění a nedá se to již ani nějak obejít. Spojuje sídliště s metrem a průchod při dešti nebo mrazu je skoro nemožný(bahno, na fotce je vidět, že i trocha zamrzlé vody znemožní průjezd kočárku), přitom se jedná o frekventované místo..

Chodník před ZŠ Na Dlouhém lánu
Zaslaný

Chodník před ZŠ Na Dlouhém lánu
K lánu, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 01. 2019

Přístupový chodník k ZŠ Na Dlouhém lánu v ul. K Lánu je v havarijním stavu a stal se bariérovým. Menší děti zde již mají problém se schůdností. Kritické je místo s kaluží před přechodem pro chodce přímo před ZŠ, jinak potřebuje kompletní obnovu včetně celé konstrukce chodníku.

Rozbitý chodník v ulici Italská, před domem číslo 32
Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Italská, před domem číslo 32
Italská, Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 03. 01. 2019

V ulici Italská, před domem číslo 32 jsou vypadlé kostky vedle kanalizačního poklopu, viz jedna z fotografií - je to poměrně nebezpečné, jelikož se to nachází uprostřed ulice. Další dlažba chybí na místě, kde dříve býval starý parkovací automat, viz další fotografie.

Chodník s cyklostezkou Pilská-Českobrodská
Zaslaný

Chodník s cyklostezkou Pilská-Českobrodská
Pilská, Praha 14

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 23. 12. 2018

Zvýšit bezpečnost a komfort pěší dopravy a cyklodopravy Vybudovat nový chodník s cyklostezkou+veřejné osvětlení od obraciště v Hostavicích podel vozovky Pilská (Lomnická) směr k ulici Českobrodská k Jahodnici + vybudovat tunel pod Malešickou tratí Přímo na proti přechodu od supermerketu Albert Zrušit původní chodník se zábradlím podél komunikace Pilská(Lomnická) mezi železničními mosty + upravit a rozšířit vozovku, a to i nájezd a vjezd z ulice Pilská(Lomnická). Podél nově vybudovaného chodníku s cyklostezkou osadit ukazatele cyklostezek + osazení stromořadí podel celého nově vybudovaného chodníku s cyklostezkou 1. Bude tak umožněn lepší provoz pro vozidla v ulici Pilská (Lomnická) mezi železničními mosty 2. Bude tak umožněn lepší vjezd a výjezd z ulice Pilská (Lomnická) na ulici Českobrodská 3. Bude tak vyřešena lepší bezpečnost pro projíždějící cyklisty 4. Chodník zámková dlažba. Cyklostezka asfalt 5. Možnost osazení dvou laviček

Rozbitý chodník v ulici Mostecká
Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Mostecká
Mostecká, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 13. 12. 2018

Chybí nemalý počet dlažebních kostek, které jsou naházeny o blízkého okapu. Před oknem do Mcdonalds

Výtluk Betlémské náměstí
Zaslaný

Výtluk Betlémské náměstí
Betlémské nám., Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 13. 12. 2018

Výtluk mozaiky

Výtluk U Dobřenských x Náprstkova
Zaslaný

Výtluk U Dobřenských x Náprstkova
Náprstkova, Praha 1

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 13. 12. 2018

Výtluk mozaiky.

Téměř celoročně louže přes chodník, v zimě led (Barrandov)
Zaslaný

Téměř celoročně louže přes chodník, v zimě led (Barrandov)
Lamačova, Praha 5

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 12. 2018

Dobrý den, na chodníku u OC Kamera je kvůli nerovnostem po jakémkoliv dešti louže přes celý chodník (na foto není zdaleka nejhorší stav) – v zimě louže pravidelně zamrzá po celé šířce chodníku a místem se prakticky nedá projít. Musí se obcházet křovím, nebo jít jinudy. Stav trvá už mnoho let, vyrovnání chodníku v dotčeném úseku by problém vyřešilo. Děkujeme za úpravu do bezpečného stavu. (Přesný popis místa: chodník od restaurace Kamera směrem k přechodu v ulici Tréglova a ke schodům vedoucím na autobusovou zastávku Chaplinovo nám.)

Rozbitý a chybějící chodník v Markově
Nově zaslaný

Rozbitý a chybějící chodník v Markově
Markova, Praha 5

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 12. 2018

Dobrý den, v Markově ulici u domu č. or. 14 je již cca 20 let cca asi 1,5 metru dlouhý úsek chodníku, kde je místo asfaltu beton. Beton se průběhu let dost vydrolil, což by asi tolik nevadilo, ale v letošním roce se navíc vzedmul cca o 5 - 8 cm nad okolní povrch (nad obrubníky), čímž se vytvořila nečekaná překážka, která hrozí, že o ni chodci zakopnou a ublíží si. Navíc se celá betonová deska podivně hýbe. Vzhledem k tomu, že se takto vzedmul celý 1,5 m dlouhý pruch tohoto betonu, prosím, jestli byste jej nemohli celý odstranit a nahradit asfaltem? Děkuji. O cca 3 m dál směrem k Mezné je navíc cca 4 m dlouhý pruh chodníku, kam před 20 lety, kdy vznikly chodníky v Markově, nebyl položen asfalt, přestože tam byl připravený štěrk. V průběhu let štěrk zanesla hlína a na chodníku začala růst tráva, kterou nikdo neseká. Dnes většina psů, kteří procházejí Markovou, vykoná svou potřebu do první trávy, na kterou narazí, což je právě tento kus 'chodníku' a jejich majitelé pak docela logicky raději neloví výkal mezi vysokou zapáchající trávou. Výsledkem je, že oněch 4 m 'chodníku' neskutečně páchne a lidé se mu vyhýbají obloukem. Mohl bych Vás poprosit, abyste při asfaltování výše zmíněného kusu chodníku zaasfaltovali i tuto jeho část a dokončili tak to, co bylo začato před 20 lety? Děkuji, Petr Papírník.

Rozbitý povrch v uličce Mezná
Nově zaslaný

Rozbitý povrch v uličce Mezná
Mezná, Praha 5

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 03. 12. 2018

Dobrý den, v uličce Mezná je v dezolátním stavu povrch té části uličky, kde je asfalt (v blízkosti Klikaté). Mezná má sice vjezd autům povolený, ale vzhledem k tomu, že je slepá, velká část je v prudkém kopci, je travnatá (což je dobře) a sousedí jen se třemi domy a jednou zahrádkářskou kolonií, v podstatě tam žádná auta nejezdí, takže slouží primárně chodcům. Kdysi byla celá Mezná travnatá, ale cca před 20 lety byl v její spodní části od Klikaté cca 35 metrech z nějakého důvodu položen asfalt. Buď to tehdy nebylo uděláno moc kvalitně, nebo zub času zapracoval, každopádně nyní se ten asfalt nachází v totálně dezolátním stavu - v celé délce i šířce je rozbitý, často vydrolený, na některých místech jsou na krajích vyhloubené cca 20 cm hluboké 1 m široké a 5 metrů dlouhé díry (na fotografii). Když tam člověk prochází, musí si už dávat velký pozor, aby si nezvrknul chodník. Lidí tam během dne chodí poměrně dost, protože to je přirozený přístup mnoha jinonických obyvatel do blízkého lesa. Mohl bych Vás poprosit o opravu, nebo spíš kvůlli jeho celkově špatnému stavu výměnu celého asfaltovaného povrchu v Mezné? (Prosím, při tom neprodlužujte asfaltovaný povrch dál do Mezné - auta tam žádná nejezdí a ta tráva je tam mnohem hezčí a patří tam.) Děkuji, Petr Papírník.

Chodník U Modré školy
Zaslaný

Chodník U Modré školy
U modré školy, Praha 11

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 19. 11. 2018

Už asi 2 měsíce se mění kostka za jinou novou, lepší? kostku na místě, kde se konají farmářské trhy. Údajně kvůli nevidomým. Před pracemi šlo chodit mezi ostrými štípanými kostkami souběžně s vozovkou s obtížemi alespoň po betonových deskách. Dámy mi dají za pravdu, že v lodičkách se po povrchu chodit nedá. Nyní betonové desky naskládali tak nesmyslně, že slepce desky odvedou od vozovky tak do... trávy. Kolik to stálo, kdo o tom rozhodl (jistě starosta Jirava a mafie z Jižního Města) a kdo schválil položení desek takto...

Bariérový chodník Pospíchalova
Nově zaslaný

Bariérový chodník Pospíchalova
Pospíchalova, Praha 14

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 14. 11. 2018

Při úpravě chodníků na bezbariérové se zapomnělo na chodník u vchodu do softballového areálu Spectrum z Pospíchalovy ulice. Zato protější odkladiště vraků končící plotem parkoviště má nájezd vzorný. Nešlo by to vyměnit :-) ?

Díra v chodníku v ul. Za Poštou
Zaslaný

Díra v chodníku v ul. Za Poštou
Za poštou, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 08. 11. 2018

Díra v chodníku přímo před vchodem domu č.p. 1116, Za Poštou 9 ohrožuje chodce. Po dešti se v ní drží dlouho voda, spadané listí a odpadky. Znepříjemňuje přejezd kočárků, pro které není místo na objezd.

Oprava chodníku Karlovo náměstí
Zaslaný

Oprava chodníku Karlovo náměstí
Karlovo nám., Praha 2

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 10. 2018

Rozbitý chodník u lékárny dr. Maxe u zastávky autobusu. Karlovo náměstí.