Filtr podnětů



Jiné, Praha 12

Seřadit podle počtu hlasů
Prořez A21 - chodníku s cyklostezkou
Nově zaslaný

Prořez A21 - chodníku s cyklostezkou
K dolům, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 21. 06. 2019

Na smíšeném chodníku s cykloztezkou (A21) vedoucím podél ulice Generála Šišky od ulice 'Na Havránce' k bytovému domu 'Udubu' by bylo potřeba prořezat. 1) Z chodníku s cykloztezkou není vidět vyjíždějící vozidla z garáží z BD 'Udubu'. 2) Zúžený profil chodníku s cykloztezkou když se pokračuje směrem k ulici 'Na Havránce'.

Lampa nesvítí přes stromy
Zaslaný

Lampa nesvítí přes stromy
K dolům, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 29. 11. 2018

Lampa sloužící k osvětlení pěšinky spojující smíšenou pěší a cyklostezku (u ulice Gen. Šišky) s ulicí K Dolům je překryta větvemi stromů.

Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany
Vyřešený

Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany
Československého exilu, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 18. 10. 2017

Dobrý den, trávník u autobusové zastávky Poliklinika Modřany (směr Na Beránku) je z velké části vyšlapaný na hlínu, zbylé zelené plochy jsou neudržované, neposečené a plné odpadků. V obdobném stavu jsou i zatravněné plochy směrem nahoru před bytovým domem Hyacint Modřany (nejsou sice sešlapané, ale neposečené a plné odpadků ano). Odpadkový koš je sice umístěn u autobusové zastávky, míjí se ale asi účinkem, když odpadky se válí i v trávnících. Hodilo by se instalovat nějaké odpadkové koše navíc a nějakým způsobem oplotit uvedenou sešlapanou plochu, aby měla tráva vůbec šanci vyrůst. Děkuji.

Rozbitá elektrická svorkovnice u Cholupic
Zaslaný

Rozbitá elektrická svorkovnice u Cholupic
K Dýmači, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 15. 01. 2016

U cesty vedle můstku přes potok stojí rozmlácený sloupek s jakousi elektrickou svorkovnicí, nyní nekrytou.

Zdevastované a znečištěné okolí konečné stanice autobusů
Zaslaný

Zdevastované a znečištěné okolí konečné stanice autobusů
Československého exilu, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 05. 01. 2016

Zdevastované a znečištěné okolí konečné stanice autobusů.

Zarostlé osvětlení a asfalt na zkratce Čs. exilu Hornocholupická
Bez odpovědi

Zarostlé osvětlení a asfalt na zkratce Čs. exilu Hornocholupická
Hornocholupická, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 09. 12. 2015

Náletové dřeviny brání průchodu a stíní veřejnému osvětlení, asfalt chodníku rozbit kořeny a mrazovými výtluky