Filtr podnětů



Jiné, Praha 11

Seřadit podle počtu hlasů
Zanedbaný úklid silnice (vozidla stavby) - Meandry Botič - K Horkám
Bez odpovědi

Zanedbaný úklid silnice (vozidla stavby) - Meandry Botič - K Horkám
K Horkám, Praha 11

Kategorie: Jiné
Zasláno: 03. 02. 2016

Silnice K Horkám ve směru z Hostivaře na Chodov již několik dní silně zašpiněna bahnem /od aut vyjíždějících ze stavby/. Chápu, že nelze komunikaci uklízet po každém nákladním autu, ale tady už je vrstva bahna tak silná, že při dešti klouže.

Přerostlá zeleň před přechodem
Vyřešený

Přerostlá zeleň před přechodem
Prašná, Praha 11

Kategorie: Jiné
Zasláno: 04. 07. 2013

Jedná se o přechod v ulici Prašná (u květinářství), na jedné straně jsou přerostlé keře a není tedy zajištěn dostatečný rozhled, jednoduché řešení se mi zdá ořezat keře jako tomu bylo dříve již vícekrát.