Filtr podnětů



Chodníky, Praha 12

Seřadit podle počtu hlasů
Rozbitý chodník (ul. Seidlova)
Nově zaslaný

Rozbitý chodník (ul. Seidlova)
Seidlova, Praha 12

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 25. 04. 2017

Výmoly a propadliny na chodníku.

Rozbitý chodník: U Kamýku 284
Zaslaný

Rozbitý chodník: U Kamýku 284
U Kamýku, Praha 12

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 19. 02. 2017

Dobrý den, rozbitý chodník je na cestě mezi budovou U Kamýku 284/11 a zastávkou Sídliště Lhotka. Chodník je dost frekventovaný ale kvůli chybějící dlažbě je problémový pro kočárky a vozíky.

Chybějící chodník v ulici Hornocholupická
Zaslaný

Chybějící chodník v ulici Hornocholupická
Hornocholupická, Praha 12

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 01. 2016

Chybějící chodník v ulici Hornocholupická Mezi koncem chodníku a zkratkou do ulice Čs. exilu ke stanici autobusu chybí asi 100 m chodníku a chodí se velmi nebezpečně po kraji vozovky. Z ulice není výhled a míjí se tam autobusy MHD. Zvláště za špatné viditelnosti je to velmi nebezpečné místo.

Zarostlý chodník
Vyřešený

Zarostlý chodník
Československého exilu, Praha 12

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 07. 2013

Vážení, zarůstající chodník nám způsobuje velmi nekomfortní chození do práce, na obědy a z práce. V naší budově pracuje přibližně 100 lidí, kteří místem cca 4x denně projdou. Ve chvíli kdy zaprší je průchod ještě více stížen. Rád bych Vás poprosil o provedení údržby zeleně okolo této cesty. Mnohokrát Vám předem děkuji za vyřízení mého požadavku. Přeji Vám příjemný den, Vacek