Rozbitý chodník

Rozebraná dlažba.

Zaslal: Otakar Machek, 26.03.2024 v 09:59

Praha 2-

Tylovo nám., Praha 2

Aktualizace podnětu

26.03.2024

Josef Gál - vedoucí odboru dopravy přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,

bylo přeposláno správci místní komunikace TSK hl. m. Praha

S pozdravem

Josef Gál
vedoucí odboru
dopravy a územního rozvoje
nám. Míru 20
120 39 Praha 2



26.03.2024

Josef Gál - vedoucí odboru dopravy přidal následující aktualizace podnětu:

Hotovo

Josef Gál
vedoucí odboru
dopravy a územního rozvoje
nám. Míru 20
120 39 Praha 2




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Tylovo nám., Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku

Praha 2, 03. červenec 2012 Vyřešený

Utržený schod před Divadlem na Fidlovačce

Praha 4, 01. květen 2017 Vyřešený

Výmol v ulici Nad vodovodem (Praha 10 - Malešice)

Praha 10, 08. červenec 2019 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty