Filtr podnětů



Parkování aut, Praha 14

Seřadit podle počtu hlasů
Dlouhodobě neprůchodný chodník ve Vašátkově ulici
Vyřešený

Dlouhodobě neprůchodný chodník ve Vašátkově ulici
Vašátkova, Praha 14

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 19. 11. 2015

Vážení představitelé Prahy 14, dlouhodobě nás trápí celkový stav ulice Vašátkova. Co je ale opravdu katastofa, je stav chodníků - které už dávno nejsou určené k chození, nýbrž k parkování aut. Chodci musí chodit po bahnité vyšlapané cestičce, jak je vidět na fotografiích. Prosím za všechny, kteří tu musí každý den chodit po bahně, o co možná nejrychlejší nápravu tohoto stavu.

Parkování Mansfeldova + Bobkova
Zaslaný

Parkování Mansfeldova + Bobkova
Mansfeldova, Praha 14

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 19. 03. 2015

Minulý můj příspěvek skončil nápravou a cedule se zákazem vjezdu na POŽÁRNÍ PLOCHU v Mansfeldově ulici byla opět umístěna. Čekal jsem celou dobu ,že se někdo chytne a upozorní na to, že ty cedule jsou úplně zbytečné, vždyť ta všechna auta parkující ať už v zákazu vjezdu, nebo bez něj parkují na chodníku. Policie zde projíždí několikrát denně, ale bez zájmu. Auta zde překáží chodcům a NIKDO to neřeší.

Parkování vozidel v Mansfeldově ulici
Zaslaný

Parkování vozidel v Mansfeldově ulici
Mansfeldova, Praha 14

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 24. 02. 2015

Mansfeldova ulice Praha 14. Nástupní plochy pro požární techniku. Parkující vozy přímo v zákazu a nebo bránící tam vjezd. S kočárky se neustále musí objíždět po trávě. Mansfeldova 10 dokonce značka vytržena a leží v trávě. Stálo by za kontrolu zda nechybí více značek a důrazně to kontrolovat .