Vyhledávejte podle:Parkování aut, Praha - Kunratice

Seřadit podle počtu hlasů
Chodník obsezen auty
Bez odpovědi

Chodník obsezen auty
Ještědská, Praha - Kunratice

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 15. 04. 2024

V ulici Ještědská je chodník jen na jedné straně a tam je obsazen auty. Auta tam stojí už rok skoro každý den. Je to oblíbené parkoviště. Je otázkou proč úřad utrácí za žlutý pruh u chodníku nebo proč utrácí za městskou policii.

Chodník zabírají auta
S odpovědí

Chodník zabírají auta
Kostelní nám., Praha - Kunratice

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 04. 09. 2023

Kolem zadní části kostela sv. Jakuba v Praze Kunraticích byl před časem zřízen chodník lemující zdi církevního pozemku. Bohužel věřící musí chodit kolem kostela po vozovce. Chodník je celý zaplněn parkujícími vozidly. Je pikantní že se to odehrává přímo před okny strážnice místní MP.

Parkoviště, nebo ne? Urešova ul.
Vyřešený

Parkoviště, nebo ne? Urešova ul.
Urešova, Praha - Kunratice

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 03. 04. 2018

U kondominia v ulicích Jana Růžičky - Urešova - Hornomlýnská, naproti domovu pro seniory Zátiší, se nachází plácek s lavičkami, který je podle všeho určen pro odpočinek a dětské hry. Vede k němu bezbariérový nájezd, protože celý obytný komplex je řešen bezbariérově. Na začátku nájezdu není žádné dopravní značení ani bariéra. To je matoucí pro řidiče, kteří sem najíždějí a parkují jak na plácku s lavičkami, tak i nahoře u vchodu do mateřské školky. Chybí mi zde vyjasnění situace, není ani zřejmé, že se to opravdu nesmí a aut sem proto zajíždí opravdu dost a několikrát se mi stalo, že jsem se s autem, poměrně rychle najíždějícím nahoru, překvapivě střetla. Současně, plácek by zasloužil trochu zeleně nebo alespoň drobnou revitalizaci...