Filtr podnětů



Chodníky, Praha 6

Seřadit podle počtu hlasů
Chodník před ZŠ Na Dlouhém lánu
Zaslaný

Chodník před ZŠ Na Dlouhém lánu
K lánu, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 01. 2019

Přístupový chodník k ZŠ Na Dlouhém lánu v ul. K Lánu je v havarijním stavu a stal se bariérovým. Menší děti zde již mají problém se schůdností. Kritické je místo s kaluží před přechodem pro chodce přímo před ZŠ, jinak potřebuje kompletní obnovu včetně celé konstrukce chodníku.

Zvednutá dlažba chodníku v ul. Milady Horákové
Nově zaslaný

Zvednutá dlažba chodníku v ul. Milady Horákové
Milady Horákové, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 27. 08. 2018

Zvednutá dlažba chodníku před vchodem do Office centra, mezi náštěvníky patří klienti polikliniky, tedy starší lidé, maminky s dětmi. Hrozí zakopnutí a úraz, dlažba zvedlá na cca 1m2 o asi 4cm. několik dlaždic prasklých.

Propadlý chodník v ulici Na Petynce - PRAHA 6
Zaslaný

Propadlý chodník v ulici Na Petynce - PRAHA 6
Na Petynce, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 28. 06. 2018

V ulici na Petynce se propadá chodník!!! Na druhé straně ulice chybí chodník úplně a nebo je v havarijním stavu. Již bylo nahlášeno v roce 2012 a stále je chodník neopraven!!!!! Navíc se do ulice Na Petynce svedla dočasně doprava z ulice Radimova a je nebezpečné chodit po této ulici. Ulice sama osobě je také v katastrofálním stavu.

Rozbity chodník v ulici Na petynce Praha 6
Zaslaný

Rozbity chodník v ulici Na petynce Praha 6
Na Petynce, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 07. 06. 2018

Rozbity chodník v ulici Na Petynce mezi čislem domu 30-48

Rozbity chodník Radímova ulice
Zaslaný

Rozbity chodník Radímova ulice
Radimova, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 07. 06. 2018

Místy chybějící a rozkopaný chodník před parkem Kajetánka v ulici Radímova.

Propadlá dlažba v ul. Milady Horákové 116/109
Zaslaný

Propadlá dlažba v ul. Milady Horákové 116/109
Milady Horákové, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 21. 04. 2018

Propady dlažby v ul. před obchody, nástupištěm linkových autobusů, výstupem s metra Hradčanská a Office centrem kde se nachází poliklinika. Jedná se o propady od 5 mm do několika cm o které zakopávají chodci. je zde velký provoz, dopravního uzel. Největší nebezpečí hrozí dětem a důchodcům, že při zakopnutí mohou spadnout ze tří schodů na další spodní chodník a to nemluvím o pacientech polikliniky a chodí zde také těhotné ženy atd. Jedná se v podstatě o vyvýšený chodník, schody a chodník pod nimi, okolí Office centra a obchodů umístěných v něm.

Rozbitý chodník u stanice Ořechovka
Vyřešený

Rozbitý chodník u stanice Ořechovka
Střešovická, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 04. 2018

Přes čtvrt roku se na tomto místě rozpadá dlažba (číslo blízkého sloupu 600307), a jednotlivé kostky často končí na vozovce. Po nebezpečné úpravě - zúžení komunikace Střešovická u zastávky Ořechovka - nemají někdy řidiči mnoho místa na vyhnutí se kostkám, a hrozí pak jejich odmrštění na chodce, mnohdy děti z blízké školy Norbertov. Zvláště v současném období, kdy zde ranní nízké slunce zhoršuje výhled z auta.

Nevhodná cesta k tramvajové zastávce Lotyšská
Zaslaný

Nevhodná cesta k tramvajové zastávce Lotyšská
Rooseveltova, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 18. 01. 2018

K tramvajové zastávce Lotyšská vede vyšlapaná cestička vedle kolejí, která se při dešti stává velmi blátivou. Cestující tudy chodí proto, aby nemuseli při cestě ze směru ul. Terronská na zastávku tramvaje do centra riskantně přecházet tam a zpět frekventovanou silnici Jugoslávských partyzánů. To je prostý fakt a cestující to takto dělat budou vždy. Proto by bylo vhodné podmínky zlepšit - cestičku např. vysypat drtí a zhutnit, viz řešení kolem Hradčanské. Chodci a tramvaje vedle sebe mohou být - viz např. Brno a Náměstí Svobody. Předpokládám, že úředníci (MČ P6, DP, STK,...) budou hledat důvody, proč to nejde, a budou si vymýšlet, že cestu zřídit nelze (i když tam fakticky již je), nebo že lidé mají používat přechod (a tím by se měli vystavovat zvýšenému riziku, že je přejede auto). Takže to zde bude stále vypadat jako někde v Rumunsku...

Rozbitá dlažba pod Müllerovou vilou.
Vyřešený

Rozbitá dlažba pod Müllerovou vilou.
Střešovická, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 14. 12. 2017

Vypadané kostky v ulici Střešovická u Müllerovy vily.

Rozbité cesty v okolí Džbánu a v Šárce
Nově zaslaný

Rozbité cesty v okolí Džbánu a v Šárce
Osamocená, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 05. 2017

Asi 20 metrů zdevastované komunikace u můstku přes Litovický potok u vtoku do Džbánu bylo opraveno na základě našeho podnětu, vedeného pod značkou WPE55201700575 . Kvalita opravy je pochybná, povrch asfaltu křivý, hrbolatý, cesta není dilatována od můstku, takže pravděpodobně dojde k deformacím. Zbývá tedy opravit ještě cca 980 metrů obdobně zdevastované komunikace mezi Litovickým potokem a Vokovickou vozovnou a dále další kilometry obdobně zdevastovaných cest v Šárce. Kdyby se povedlo opravit povrch tak, aby byl rovný, hladký, tak by tuto cestu i návazné komunikace (také po příslušné opravě) mohli využívat i bruslaři na in-line bruslích (nával na přeplněné Ladronce by se snížil, cesty by bylo možné pro bruslaře vyhradit pouze v určitých hodinách, aby se nekumulovalo příliš lidí). Podaří se Městské části Praha 6 nebo Magistrátu zajistit opravu cest v dostatečné kvalitě? Foto opraveného úseku i stavu před opravou, stejně jako dosud neopravených částí cesty přikládáme. Cesty v Šárce a v okolí Džbánu nejsou zrovna vizitkou řádně odváděné práce radních a úředníků městské části Praha 6 a magistrátu při péči o majetek města... Pozn.: v mapě je značka umístěna na jedno problematické místo z mnoha. Celé cesty od Litovického potoka k vokovické vozovně, hřbitovu i v Divoké Šárce, zejména mezi Vizerkou a Jenerálkou, jsou 40 až 50 let provozovány bez jakékoli údržby.

Rozbité schody na sídlišti Dědina
Nově zaslaný

Rozbité schody na sídlišti Dědina
Žukovského, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 24. 03. 2017

Rozbité schody, odlámané nášlapné dlaždice. Po těchto schodech chodí od autobusu hodně lidí, dětí a i slepí občané. Takto poničené schody jsou velice nebezpečné a mimo jiné hrozí pád do silnice, která vede do parkoviště pod centrem Delta. Máme zde nové migrační centrum, co si o nás ti cizinci pomyslí!

Rozbitý chodník v ulici Na Zátorce u Slovenského velvyslanectví
Zaslaný

Rozbitý chodník v ulici Na Zátorce u Slovenského velvyslanectví
Na Zátorce, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 01. 2017

Propadlý vydlážděný chodník u slovenského velvyslanectví

Rozbitý chodník(schody) Milady Horákové 116/109, Praha 6
Zaslaný

Rozbitý chodník(schody) Milady Horákové 116/109, Praha 6
Milady Horákové, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 01. 2017

Rozbitý schod na úzké podestě. Hrozí zranění.

Rozbité schody v ulici Žukovského proti domu č 852/1 v Praze 6
Vyřešený

Rozbité schody v ulici Žukovského proti domu č 852/1 v Praze 6
Žukovského, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 23. 09. 2016

Schody jsou zozbité, chybí nášlapné dlaždice. Hrany jsou ostré, hrozí poranění. Tyto schody vedou směrem od autobusové zastávky a od pošty k obchodnímu centru Delta. Tímto směrem chodí i spousta dětí do školy.

Díra v poklopu uprostřed chodníku u konečné busu 131
Bez odpovědi

Díra v poklopu uprostřed chodníku u konečné busu 131
Africká, Praha 6

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 05. 2016

Již dva měsíce je uprostřed chodníku prolomený poklop kabelové šachty - je sice provizorně označen dopravní značkou, ale ta tvoří překážku na chodníku.