Filtr podnětů



Chodníky, Praha 4

Seřadit podle počtu hlasů
Rozbitý chodník mezi ulicemi Jánošíkova a V Jehličí
S odpovědí

Rozbitý chodník mezi ulicemi Jánošíkova a V Jehličí
V jehličí, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 23. 06. 2020

Rozbitý chodník v téměř dezolátním stavu mezi ulicemi 'V Jehličí' a 'Jánošíkova' okolo nového bytového domu 'V Jehličí'. Okolní chodníky byly opraveny, ale na tento se zapomnělo.

Uvolněné dlažební kostky v ulici Závišova, Praha 4.
Vyřešený

Uvolněné dlažební kostky v ulici Závišova, Praha 4.
Závišova, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 26. 05. 2020

Uvolněné dlažební kostky v ulici Závišova před vjezdem do firmy Le Cygne Sportif Groupe a.s. Možnost zranění chodců.

Hluboký výmol v celkově rozbitém chodníčku nad parkem Jezerka
S odpovědí

Hluboký výmol v celkově rozbitém chodníčku nad parkem Jezerka
Družstevní ochoz, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 21. 02. 2020

V prudkém svahu vedoucím z parku Jezerka do ulice Družstevní ochoz se na křížení chodníčků nachází hluboký výmol, jehož překonání při cestě do kopce např. s kočárkem vyžaduje (i vzhledem k výraznému sklonu svahu) téměř nadlidské úsilí. Výmol již před několika měsíci nahlášen přes aplikaci zmente.to, bohužel bez odezvy příslušného orgánu. Opravu by si vzhledem k míře rozdrolenosti, vzdouvání a rozpraskanosti žádal celý chodníček (ostatně i ty zbylé v tomto svahu nad parkem), ale skutečně akutní opravu potřebuje zmíněný výmol.

Rozbitý chodník v ulici Podolská, Praha 4
S odpovědí

Rozbitý chodník v ulici Podolská, Praha 4
Podolská, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 18. 11. 2019

Jedná se o poměrně rozměrnou a hlubokou díru v chodníku tvořeného kostkami. Jde o frekventované místo díky bankomatu, který je v oblasti jediný.

chybějící mříže na odvodnění plochy pro chodce - Pakul (Na Bučance)
Bez odpovědi

chybějící mříže na odvodnění plochy pro chodce - Pakul (Na Bučance)
Na Bučance, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 27. 09. 2019

Dobrý den, plocha pro pěší před Pakulem (Kongresové centrum Praha, alias Palác kultury) je na mnoha místech rozbitá, mříže odvodnění jsou vylomené a nebo chybí. Kamené plotny jsou popraskané, někde i chybí. Není to zrovna bezpečné a hlavně to nevypadá jako ve slušné společnosti, v normálním městě. Plocha je veřejně přístupná, slouží jako chodník, ale nevím kdo jí vlastní. Prosím, může to tam vlastník dát do pořádku?

Rampa na stanici Přístaviště ve špatném stavu
Bez odpovědi

Rampa na stanici Přístaviště ve špatném stavu
Modřanská, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 22. 08. 2019

Na stanici Přístaviště jsou koleje na rampě ve špatném stavu. Kromě toho jsou příliš úzké pro mnoho kočárků, jezdit vedle ale také nejde. Ideální by asi bylo koleje odstranit a nechat jen rampu.

Stále nedokončená rekonstrukce osvětlení ulice U Plynárny
Vyřešený

Stále nedokončená rekonstrukce osvětlení ulice U Plynárny
U plynárny, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 12. 06. 2019

Snad už měsíc a půl zůstává na chodníku v ulici U Plynárny východně od zastávky tram Michelská neopravený chodník u sloupů veřejného osvětlení. Jeden sloup je stále nedokončený. Na chodník občas někdo sáhne, spraví několik centimetrů a díra zůstává dál.

Rozbitý, kluzký a špatně osvětlený chodník v ulici Příkrá
S odpovědí

Rozbitý, kluzký a špatně osvětlený chodník v ulici Příkrá
Příkrá, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 03. 06. 2019

Chodník v dolní třetině ulice Příkrá v Praze 4 (od domu čp.281 k Restauraci U báby) je vydlážděný drobnými hladkými kameny, které jsou za vlhkého počasí nebo v dešti velmi kluzké. Jelikož je chodník ve strmém svahu, klouže i za sucha, pokud chodec nemá obuv se zvlášť odolnou podrážkou. Chodník je stále plný jehličí a nepořádku. Na mnoha místech jsou kameny vymlácené a v chodníku jsou díry. Navíc je u restaurace U báby lampa pouličního osvětlení zespodu kryta zeleným keřem, takže svítí do koruny keře a na chodníku je tma, světlo keřem nepronikne. Celkový stav chodníku je velmi nebezpečný a hrozí na něm pády. Ve zbývajících dvou třetinách ulice Příkrá je chodník pokrytý asfaltem, nebo dlážděný zámkovou dlažbou. Tam je chůze bez problému. Proč to tak nemůže být i v poslední části ulice???? Děkuji.

Neprůchozí úsek Psárská x Ohradní
S odpovědí

Neprůchozí úsek Psárská x Ohradní
Psárská, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 05. 2019

Chodník - nechodník v zatáčce, pokud jde člověk jen tak, je průchozí, ale jakmile člověk jde s kočárem, stává se snaha o přejití na chodník do ulice Psárská velmi adrenalinovým zážitkem, neb konec chodníku z ulice Ohradní je v katastrofálním stavu. Možností je buď zkusit štěstí s vylámaným obrubníkem, nebo to objet podél chodníku silnicí, což je dost hazard, protože chodec má za zády zatáčku, ze které se každou chvíli vyřítí auto v dost vysoké rychlosti, které nemá šanci chodce s kočárem vidět. Velmi nebezpečný úsek, vyžadující opravu obrubníku a celkově konce chodníku, je tam jen udusaná hlína.

Chodník nekrytý před cákající vodou
S odpovědí

Chodník nekrytý před cákající vodou
Sdružení, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 19. 08. 2018

Při deštích se na vozovce tvoří díky vyjetým kolejím kaluže. Projíždějící auta pak chtě nechtě ohodí procházející chodce sprškou vody. Prosím o vyřešení, nejlépe stejné, jako je v podjezdu pod magistrálou. Díky

Rozbitý chodník u domu Bernolákova 1164/1
Bez odpovědi

Rozbitý chodník u domu Bernolákova 1164/1
Bernolákova, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 05. 2018

V ulici Bernolákova u domu 1164/1 je již řadu let rozbitý chodník z dlaždic. Bohužel část dlaždic již chybí. Dále je zde pěšina, kterou si denně zkracují chůzi desítky lidí. jak od parkoviště tak k popelnicím. Bylo by možné při úpravě chodníku toto nějak opravit, případně vybudovat na místo pěšiny chodník? Pomohlo by také odstranění klepadel, která již nikdo nevyužívá a jsou spíše nebezpečná vzhledem k jejich stáří.

Oprava dlazdeneho chodniku asfaltovymi zaplatami
Vyřešený

Oprava dlazdeneho chodniku asfaltovymi zaplatami
Dvorecká, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 04. 2018

Dlouhodobe rozpadle casti dlazdeneho chodniku byly 'opraveny' pomoci asfaltovych zaplat. Vypada to hrozne a zbyvajici dlazba se bude dale uvolnovat.

Uzavřené schody Mezivrší - Vlnitá
Vyřešený

Uzavřené schody Mezivrší - Vlnitá
Mezivrší, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 17. 03. 2018

U vstupu na schody z ulice Mezivrší se objevila cedule 'Chodník uzavřen havarijní stav'. Cesta je důležitou spojnicí mezi oblastí 'Na Křížku' (tj. ulice Vlnitá a přilehlé oblasti) a starého Braníka, kde je množství důležitých cílů, např. ZŠ, MŠ, kostel, ZUŠ, obchodní vybavenost, lékaři, pošta a další služby. Stav schodů dlouhodobě není uspokojivý, avšak není jasné, proč byl náhle vyhodnocen jako havarijní a proč se stal důvodem k uzavření potřebné cesty. Náhradní obchozí trasy jsou výrazně delší.

Zanedbaná cesta v Přírodní památce Školní vrch
Vyřešený

Zanedbaná cesta v Přírodní památce Školní vrch
Nad kostelem, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 14. 03. 2018

Cesta, která prochází PP Školní vrch, je značně poškozená. Stupně (v horní části) a dlažba jsou v takovém stavu, že chůze po nich je náročná až nebezpečná. Z opěrné zdi trčí skoby. V horní části je zbytek pletiva plotu. Podél cesty je přírodní památka, která je bohužel poměrně dost zarostlá a plná odpadků. Cesta je důležitou spojnicí mezi oblastí Dobešky a starého Braníka, kde je množství důležitých cílů, např. ZŠ, MŠ, kostel, ZUŠ, obchodní vybavenost, lékaři, pošta a další služby.

Rozbitý chodník / vytrhané dlažební kostky v ulici Krchlebská, Praha 4
S odpovědí

Rozbitý chodník / vytrhané dlažební kostky v ulici Krchlebská, Praha 4
Krchlebská, Praha 4

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 22. 02. 2018

Dobrý den, chtěla bych nahlásit vytrhané dlažební kostky na chodníku v ulici Krchlebská. Nejvíce poškozených míst je před domem číslo 1891/8. Vytrhané kostky se povalují všude kolem a místa na chodníku, kde byly kostky vytrhány, se hlavě během dešťů rozbahňují. Obojí znesnadňuje jízdu s kočárkem a chůzi zejména starším spoluobčanům. V neposlední řadě vypadá takový chodník velmi neudržovaným a zanedbaným dojmem. Za obyvatele ulice, kteří by ocenili opravu, mnohokrát děkuji. Jana Trávníčková