Petr Znamenáček

Registrovaný: 10. leden 2018

3 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 3 zaslaných s odpovědí 0 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Chybějící označení zákazu parkování před popelnicemi v ulici Hrubého
Zaslaný

Chybějící označení zákazu parkování před popelnicemi v ulici Hrubého
Hrubého, Praha 8

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 22. 11. 2019

V ulici Hrubého na dvou místech chybí označení zákazu parkování před popelnicemi. Následkem parkování aut se často stává, že popeláři nemohou popelnice vůbec vyvézt. Popelnice jsou pak přeplněné a odpadky létají po celé ulici. Zhruba před měsícem jsem napsal žádost na TSK , ale bohužel jsem neobdržel žádnou odpověď. P.S. - V příloze zasílám následující fotografie: 1) Jak by mělo vypadat značení před popelnicemi. 2) Foto aut stojících před popelnicemi

Rozbitý chodník před bytovým domem ulici Hrubého (severní strana)
Zaslaný

Rozbitý chodník před bytovým domem ulici Hrubého (severní strana)
Hrubého, Praha 8

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 29. 07. 2019

V únoru minulého roku při místním šetření ze strany Magistrátu hlavního města Prahy byl stav chodníku před bytovým domem Hrubého č.p. 1200-1205 shledán jako nevyhovující a vyžadující celkovou rekonstrukci. V létě minulého roku byla provedena rekonstrukce chodníku na jižní straně domu s tím, že v září 2018 se bude pokračovat rekonstukcí severní strany. K tomu však již nedošlo. Ačkoli existuje stále platné zmocnění pro společnost ACTON s.r.o. k provedení prací, tak se stále nic něděje. Obvykle je argumentováno rozpracováním jiných rekonstrukčních akcí, omezeností rozpočtu, nedostatkem lidí, techniky apod. Prosím, zda by tato akce mohla být i vzhledem k předchozímu příslibu zařazena jako prioritní. Předem děkuji za kladné vyřízení žádosti - Petr Znamenáček

Tankodrom místo chodníku před bytovým domem v ulici Hrubého č.p. 2-12
Zaslaný

Tankodrom místo chodníku před bytovým domem v ulici Hrubého č.p. 2-12
Hrubého, Praha 8

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 01. 2018

Jedná se o úzký pruh chodníku (zhruba 2,5 metrů široký a 70 metrů dlouhý) v ulici Hrubého směrem do čtvercového vnitrobloku tvořeného dalšími panelovými domy. Stav chodníku je špatný dlouhodobě. V tomto případě jsme nuceni požadovat splnění povinnosti obce na řádné udržování komunikace ve stavu způsobilém k užívání. Cesta je navíc je využívána velmi hojně. Pro představu v přilehlém panelovém domě je 180 bytů a cca 450 hlášených osob. V trhlinách se po deštích drží voda, která v zimních měsících zamrzá a tím se zhoršuje současný stav o další praskliny. Naopak výmoly již způsobily několik pádů starších spoluobčanů. Zatím naštěstí jen s menšími zdravotními následky.