Chybějící označení zákazu parkování před popelnicemi v ulici Hrubého

V ulici Hrubého na dvou místech chybí označení zákazu parkování před popelnicemi.
Následkem parkování aut se často stává, že popeláři nemohou popelnice vůbec vyvézt. Popelnice jsou pak přeplněné a odpadky létají po celé ulici. Zhruba před měsícem jsem napsal žádost na TSK , ale bohužel jsem neobdržel žádnou odpověď.
P.S. - V příloze zasílám následující fotografie:
1) Jak by mělo vypadat značení před popelnicemi.
2) Foto aut stojících před popelnicemi

Zaslal: Petr Znamenáček, 22.11.2019 v 00:46

Praha 8-
 
 

Hrubého, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.11.2019 14:40

Dobrý den

V celé oblasti jsou zóny placeného stání. Parkování vozidel mimo vyznačená místa je v rozporu s právními předpisy.

Jedná se o porušení zákazu stání. V případě zjištění jednání v rozporu se zákonem toto oznamte městské policii, tel.: 222 025 556/557.

Mgr. Ing. Jaroslav Kašpárek
Vedoucí odboru dopravy MČ Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hrubého, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty