Tankodrom místo chodníku před bytovým domem v ulici Hrubého č.p. 2-12

Jedná se o úzký pruh chodníku (zhruba 2,5 metrů široký a 70 metrů dlouhý) v ulici Hrubého směrem do čtvercového vnitrobloku tvořeného dalšími panelovými domy. Stav chodníku je špatný dlouhodobě. V tomto případě jsme nuceni požadovat splnění povinnosti obce na řádné udržování komunikace ve stavu způsobilém k užívání. Cesta je navíc je využívána velmi hojně. Pro představu v přilehlém panelovém domě je 180 bytů a cca 450 hlášených osob. V trhlinách se po deštích drží voda, která v zimních měsících zamrzá a tím se zhoršuje současný stav o další praskliny. Naopak výmoly již způsobily několik pádů starších spoluobčanů. Zatím naštěstí jen s menšími zdravotními následky.

Zaslal: Petr Znamenáček, 11.01.2018 v 17:15

Praha 8-

Hrubého, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.01.2018 09:35

Dobrý den,

podnět předáváme správci komunikace, TSK hl. m. Prahy, a. s.

S pozdravem

Mgr. Lenka Kaplanová
Vedoucí oddělení silničního správního úřadu
Odbor dopravy (OD)
Úřad městské části Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hrubého, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbité sklo v Těšnovském tunelu

Praha 8, 26. březen 2014 Zaslaný

Přechod přes rampu na Spojovací

Praha 8, 23. listopad 2014 Bez odpovědi

Chybí chodník podél hlavní silnice u průmyslové zóny

Praha 20, 30. červen 2016 Bez odpovědi

Výtluk v chodníku na rohu Francouzské a Slovenské

Praha 10, 16. červenec 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty