Filtr podnětů



Vyřešené, Jiné, Praha 14

Seřadit podle počtu hlasů
Nefunkční osvětlení v části ulice U Hostavického potoka
Vyřešený

Nefunkční osvětlení v části ulice U Hostavického potoka
U Hostavického potoka, Praha 14

Kategorie: Jiné
Zasláno: 28. 11. 2019

Od nového bytového domu 830/24 až po křižovatku s ulicí Munická nefunguje v ulici U Hostavického potoka veřejné osvětlení. Jedná se např. o lampu 926564. V tomto úseku se nachází mimo jiné také mateřská školka.

Lednická x Břeclavská - chybějící zastávka MHD 224
Vyřešený

Lednická x Břeclavská - chybějící zastávka MHD 224
Lednická, Praha 14

Kategorie: Jiné
Zasláno: 09. 01. 2017

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o informaci, zda-li by bylo možné zřídit obousměrnou zastávku autobusu 224 v ulici Lednická v blízkosti křižovatky a novostaveb Břeclavská. Nejbližší zastávky jsou 'Kyjský hřbitov' a poté až zastávka 'Nádraží Kyje'. Z novostaveb Břeclavská chybí stále chodník, kterým by se dalo na zastávku 'Nádraží Kyje' bezproblémově dostat. Řešením jsou přivaděče k vlakům, ale ty se v tomto zimním období neudržují, tudíž tato varianta je špatná. Tato zastávka by byla hojně využívána převážně maminkami s kočárky a staršími lidmi žijícími v ulici Břeclavská. Prosím o vyjádření a věřím, že umístění zastávky v této lokalitě je žádaná věc a bude přínosem pro tuto nově vzrůstající oblast.