Rozbitá vozovka v Pilské ulici

Rozbitá vozovka pod železničním mostem na trati Praha - Běchovice směr Praha Malešice Podjezd se nachází v ulici Pilská směrem ke křižovatce Českobrodská - Lomnická

Zaslal: Alena Jiránková, 30.10.2019 v 20:57

Praha 14-

Pilská, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 31.10.2019 13:01

Podnět byl předán na MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 08.11.2019 16:34

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

Technická správa komunikací hl.m. Prahy, a.s. provede opravu v rámci běžné údržby.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den, podnět jsme poslali na magistrátní portál zmente.to k řešení, ale chtěli bychom Vás požádat o zasílání podnětů týkajících se primárně podmínek pro chodce, nikoli pro auta. Děkujeme.
30.10.2019 v 21:01    

Alena Jiránková: Jakou opravu vždyt je to tam tak jak je to na fotce!
Kolečkem přivezli asfalt vyklopili do díry ve které byla louže po dešti a uplácali lopatou Takhle se v Česku opravují vozovky? A ty záplaty pod mostem hrůza Tomudle se říká opravená vozovka To je třeba medializovat jak TSK opravuje silnice jakým způsobem a to jde vše z peněz nás danových poplatníků Fakt prima
08.11.2019 v 21:21    

Chodci Sobě: Ne provedla, ale provede, fotka je z aktuálního stavu.
11.11.2019 v 06:08    

Alena Jiránková: Vždyt to dělali nedávno někdy v řijnu do díry naházeli asfalt uplácali lopatou a už se to znovu propadá
11.11.2019 v 07:12    

Chodci Sobě: Posledního října jste sem dávala ten podnět..?
12.11.2019 v 06:09    

Alena Jiránková: Ano přesně tak oprava na nic jak je patrno z fotografie.A navíc se v těch záplatách drží voda a jedoucí auta tak nepříjemně ohodí i chodce jdoucí po chodníku vodou držící se v záplatách vozovky. Tak že tento podnět se do této rubriky hodí. Doufám že TSK uvede vše do odpovídajícího stavu Děkuji
12.11.2019 v 10:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pilská, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící chodníky ulice Kukelská a okolí

Praha 14, 12. březen 2019 Zaslaný

Spadlý plot

Praha 14, 22. prosinec 2018 Nově zaslaný

Špatné VDZ u tram. zastávky Ohrada.Praha 3

Praha 3, 25. únor 2014 Zaslaný

Vykácené stromy na nádraží Libeň

Praha 9, 27. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty