Vlaková zastávka Dolní Počernice

Nefunkční veřejné osvětlení na nástupišti směr Praha nefunkční osvětlení v čekárnách a nefunkční rozhlas hlášení odjezd vlaků

Zaslal: Radek Novotný, 04.03.2019 v 06:29

Praha 14-

Hruškovská, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.03.2019 20:40

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Gabriela



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 08.03.2019 07:14

Dobrý den,

závada byla nahlášena SŽDC k odstranění. Odstranění závady bude provedeno v nejkratším možném termínu.

S pozdravem

V. Doskočil, ÚMČ P14



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.04.2019 19:22

Vyjádření příslušného oddělení Správy železniční dopravní cesty, s. o.:

„Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, obdržela Váš podnět, týkající se nefunkčního osvětlení a rozhlasu.
Správce neodkladně provedl opravu osvětlení, rozhlas nebyl funkční z důvodu výpadku veřejné sítě. K dnešnímu dni je zařízení plně funkční a bez závad.
Za zaslaný podnět na nefunkčnost provozu dráhy a drážní infrastruktury Vám děkujeme."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Radek: Aktuálně: Dnes 5.4.2019 U lampy veřejného osvětlení nástupiště směr Praha pod číslem OS 1 nefunkční rozhlas a nefunkční lampa pod číslem OS 2 Na nástupišti směr Kolín nefunkční lampa pod číslem OS 11 Nefunkční světlo u vchodu do podchodu směr Praha. Nefunkční světlo u vchodu do podchodu směr Kolín
05.04.2019 v 21:01    

Chodci Sobě: Děkujeme za aktualizaci. Předáme opět k nápravě.
06.04.2019 v 09:03    

Radek: Světla na nástupišti a rozhlas opraveno ale stále nefunkční osvětlení v podchodu
21.04.2019 v 23:58    

Radek: Aktuálně!!! Dnes 30.04 v 3:10 h. Nesvítí světla v podchodu vstupní světlo od nástupiště směr Kolín a světlo nad schody z boku od nástupiště směr Praha Tet je otázka kdo to má na starost jestli SŽDC nebo THMP nebot světla v podchodu se současně rozsvěcí s veřejným osvětlením a ne s nástupištěm
30.04.2019 v 03:15    

Radek: Aktuálně!!! Dnes 14.05 2019 v 21:29 Nesvítí světlo v podchodu ze směru Praha
14.05.2019 v 21:29    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hruškovská, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Neexistující stezka do parku Pilská

Praha 14, 06. únor 2018 Zaslaný

Nepořádek a shozená popelnice ze schodů

Praha 5, 01. srpen 2013 Vyřešený

Zanedbaný park u Úvalské

Praha 10, 12. leden 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty