Filtr podnětů



Vyřešené, Jiné, Praha 3

Seřadit podle počtu hlasů
Ukopnutý odpadkový koš před domem Vinohradská 158 (P3)
Vyřešený

Ukopnutý odpadkový koš před domem Vinohradská 158 (P3)
Vinohradská, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 08. 2020

Před domem v ul. Vinohradská č. or. 158, na rohu s ul. Písecká, je ukopnutý zelený odpadkový koš. Držák na lampě je zdeformovaný, takže ho nelze nasadit zpátky. Zřejmě bude potřeba držák vyměnit.

Ucpávající se kanály na nám. Jiřího z Poděbrad
Vyřešený

Ucpávající se kanály na nám. Jiřího z Poděbrad
nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 07. 07. 2016

Na nám. Jiřího z Poděbrad se pravidelně ucpávající kanály. Po přívalových deštích se parkovací stání před kostelem plní vodou.

Dosadba stromů po kácení
Vyřešený

Dosadba stromů po kácení
Baranova, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 02. 05. 2013

Ke konci roku 2012 proběhla rekonstrukce chodníků v ulici Baranova, v úseku mezi ulicemi Lucemburská a Přemyslovská. V souvislosti s rekonstrukcí byly pokáceny dva vzrostlé stromy, protože jejich mělké kořeny bránily úpravám. Při mém dotazu na TSK mi bylo sděleno, že se počítá s jejich opětovným vysazením. Do dnešního dne se tak však nestalo. Žádám tedy doplnit výsadbu ve zmiňovaném úseku o dva chybějící stromy.

Chybějící poklop šachty v Bořivojově ulici
Vyřešený

Chybějící poklop šachty v Bořivojově ulici
Bořivojova, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 07. 01. 2019

V chodníku před rozhraním důmů č.p. 25 a 27 v Bořivojově ulici na Praze 3 chybí poklop šachty hluboké cca 1,7m. Je pouze provizorně zakryt dřevěnou deskou. Hrozí nebezpečí vážného úrazu.

Odpadlá omítka v ulici Jana Želivského u zastávky Mezi hřbitovy
Vyřešený

Odpadlá omítka v ulici Jana Želivského u zastávky Mezi hřbitovy
Jana Želivského, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 17. 04. 2018

Zhruba před týdnem spadl na chodník poměrně velký kus omítky zdi Židovského hřbitova v úrovni tramvajové zastávky Mezi hřbitovy. Jednak by se měla odpadlá omítka odklidit z chodníku a jednak by se měla zeď rychle vyspravit, aby se poškození nešířilo (to bude patrně na správcích hřbitova).

Trvalá louže v ulicí V Zahradkách
Vyřešený

Trvalá louže v ulicí V Zahradkách
V zahrádkách, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 24. 04. 2017

V ulicí V Zahradkách před domem č. 25 je trvalé velká louže na parkovacím míste. Šíři se tím v okolí hlina a shromaždi se tam ruzne odpady z okolí. Rád bych požadál Prahu 3 o přidaní stoku do kanalizace v tomto míste či o jiné technické řešení.

Nesmyslně umístěná schránka České pošty
Vyřešený

Nesmyslně umístěná schránka České pošty
Ambrožova, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 25. 06. 2017

Čerstvě umístěná schránka ČP: Na úzkém přístupovém chodníku k mateřské škole, a to přímo ve výši hlavy dětí, které tudy několikrát denně procházejí. Nejnevhodnější místo v celém širém okolí.

Psí patníky v parku na nám. Jiřího z Lobkovic zavalené keřem
Vyřešený

Psí patníky v parku na nám. Jiřího z Lobkovic zavalené keřem
nám. Jiřího z Lobkovic, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 13. 09. 2016

Psí patníky ve štěrkovém poli u cesty v parku na nám. Jiřího z Lobkovic jsou zavalené keřem a není možné je používat (pod korunou velkého keře jsou už sotva patrné).