Nefunkční osvětlení v části ulice U Hostavického potoka

Od nového bytového domu 830/24 až po křižovatku s ulicí Munická nefunguje v ulici U Hostavického potoka veřejné osvětlení. Jedná se např. o lampu 926564. V tomto úseku se nachází mimo jiné také mateřská školka.

Zaslal: Tomáš Zeidler, 28.11.2019 v 06:21

Praha 14-

U Hostavického potoka, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 02.12.2019 05:51

Vyjádření MČ Praha 14:

Dobrý den,

K níže uvedenému podnětu sděluji.

Veřejné osvětlení v Obytném souboru Jahodnice není zprovozněno, neboť investor výstavby UNIMEX GROUP se dosud nedohodl s Magistrátem hl.m. Prahy o jeho předání. Jakmile bude VO předáno, bude zprovozněno.

S pozdravem

Bc.Pavla Šafránková
referent
Odbor dopravy
Úřad městské části Praha 14



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Hostavického potoka, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty