Michal Reznicek

Registrovaný: 15. leden 2019

3 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 2 zaslaných s odpovědí 1 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Uzavřená lávka pro chodce přes Říčanský potok nám. Bratří Jandusů
Zaslaný

Uzavřená lávka pro chodce přes Říčanský potok nám. Bratří Jandusů
nám. Bratří Jandusů, Praha 22

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 17. 01. 2019

Dobrý den, již delší dobu je uzavřená lávka přes Říčanský potok v Uhříněvsi u Náměstí Bratří Jandusů...děti musí chodit okolo hlavní silnice což je už tak nebezpečné, kdyby se lávka opravila určitě by to pomohlo. Díky MR

Nefunkční osvětlení pro chodce ulice Přátelství
Vyřešený

Nefunkční osvětlení pro chodce ulice Přátelství
Přátelství, Praha 22

Kategorie: Jiné
Zasláno: 17. 01. 2019

Přechod pro chodce u Labe Press před kruhovým objezdem před Uhříněvsí. Lampy jsou přítomny, bohužel nefunkční...netuším proč.... Přechod je nepřehledný a bez osvětlení velmi nebezpečný. Zejména brzy ráno a v pozdějších odpoledních hodinách chodí z okolí lidé do práce a z práce, oblečení mají často bez reflexních prvků ...

Chybějící osvětlení přechod pro chodce ulice Kutnohorská a Přátelství
Zaslaný

Chybějící osvětlení přechod pro chodce ulice Kutnohorská a Přátelství
Kutnohorská, Praha - Dolní Měcholupy

Kategorie: Jiné
Zasláno: 15. 01. 2019

Chybí osvětlení a reflexní prvky na přechodu pro chodce v ulici Kutnohorská, na přechodu pro chodce u autobusové zastávky Průmstav a stejný problém v blízkosti tiskárny Eclipse.