Chybějící osvětlení přechod pro chodce ulice Kutnohorská a Přátelství

Chybí osvětlení a reflexní prvky na přechodu pro chodce v ulici Kutnohorská, na přechodu pro chodce u autobusové zastávky Průmstav a stejný problém v blízkosti tiskárny Eclipse.

Zaslal: Michal Reznicek, 15.01.2019 v 15:15

Praha - Dolní Měcholupy-

Kutnohorská, Praha - Dolní Měcholupy

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.01.2019 07:07

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem

za tým zmente.to
Honza



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 17.01.2019 07:08

Vyjádření příslušného oddělení Magistrátu hl. m. Prahy, Odboru rozvoje a finacování:

"Požadavek na přisvětlení přechodu je v evidenci požadavků, avšak je jich celkem více jak 150 na území celé Prahy a k realizaci dochází postupně dle priorit. V této lokalitě navíc zcela chybí veřejné osvětlení, které by bylo nutné doplnit, což je finančně i procesně náročné. Dopravní značky IP6 (přechod pro chodce) jsou již zvýrazněny retroreflexním podkladem."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kutnohorská, Praha - Dolní Měcholupy

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přechod ulice Kutnohorská

Praha - Dolní Měcholupy, 15. květen 2012 Zaslaný

Nebezpečný, špatně viditelný a neosvětlený přechod

Praha - Dolní Měcholupy, 10. únor 2012 Vyřešený

Rozbitý chodník u přechodu

Praha 10, 18. říjen 2015 Vyřešený

Rozpadající se schodiště

Praha 9, 29. duben 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty