Nefunkční osvětlení pro chodce ulice Přátelství

Přechod pro chodce u Labe Press před kruhovým objezdem před Uhříněvsí. Lampy jsou přítomny, bohužel nefunkční...netuším proč.... Přechod je nepřehledný a bez osvětlení velmi nebezpečný. Zejména brzy ráno a v pozdějších odpoledních hodinách chodí z okolí lidé do práce a z práce, oblečení mají často bez reflexních prvků ...

Zaslal: Michal Reznicek, 17.01.2019 v 07:12

Praha 22-

Přátelství, Praha 22

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.01.2019 19:49

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 21.01.2019 19:56

Dobrý den,

váš podnět byl přeposlán na firmu Eltodo, která řeší poruchy osvětlení. S pozdravem

Ing. Vladislav Podvín
Odbor životního prostředí a dopravy
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 22, Úřad městské části



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 14.02.2019 16:51

Vyjádření dispečinku Technologie hl. m. Prahy, a.s. :

"Závada již byla odstraněna."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Přátelství, Praha 22

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybí značka 50 km/h

Praha 22, 28. srpen 2017 Zaslaný

Díra a prudký najezd na ul. Přátelství

Praha 22, 19. březen 2013 Vyřešený

Ucpaný odvodňovací kanálek u schodiště

Praha 10, 01. červenec 2013 Vyřešený

Vlaková zastávka Dolní Počernice

Praha 14, 04. březen 2019 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty