Nina Havlová

Registrovaný: 24. září 2016

2 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 0 zaslaných s odpovědí 2 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Rozbitá silnice - hluboká díra, U tvrze 18, Praha 10
Vyřešený

Rozbitá silnice - hluboká díra, U tvrze 18, Praha 10
U tvrze, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 11. 02. 2019

Dobrý den, velká díra na silnici U tvrze číslo 18, kolmo na ní je v těch místech ulice Janderova 2. Díře se auta vyhýbají nebo do ní najedou. Vedle je úzký chodník se zábradlím, kam by při smyku nebo vjetí a následné kolizi mohly ohrozit chodce.

Nepřehledný přechod, ulice U tvrze č. 30/13, Praha Malešice
Vyřešený

Nepřehledný přechod, ulice U tvrze č. 30/13, Praha Malešice
U tvrze, Praha 10

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 26. 09. 2016

Dobrý den, přechod na silnici U Tvrze 30/13, Praha Malešice, restaurace Malešická Tvrz je při pohledu z auta špatně viditelný. Na silnici je odřený nátěr přechodu. Přechod je velmi nebezpečný, jelikož při přecházení auta nezastavují, jedou rychle. Neumím si zde představit přecházet dítě, i mně jako dospělé osobě přecházení dělá problémy. Navíc je těsně u přechodu zábradlí, které z části kryje přecházející osobu. Děkuji za spolupráci Nina Havlová