NENAMALOVANÝ PŘECHOD PRO CHODCE V MALEŠICÍCH, SILNICE U TVRZE

Dobrý den,
dne 20.4. 2022 jsem zde podala podnět k úpravě přechodu u restaurace Malešická tvrz, silnice U tvrze 10/10, Praha 10 Malešice. Zábrany na zábradlí byly kvůli viditelnosti odstraněny, to byl vyřešen JEDEN problém.
DRUHÝ problém byla špatná viditelnost pruhů na přechodu. V polovině prázdnin byla seškrábána vrstva s bílými pruhy na polovině silnice, polovina silnice byla vyasfaltována. Pruhy na novém asfaltu nebyly obnoveny (viz fota).
Nyní je přechod velmi nebezpečný, ještě horší viditelnost přechodu než předtím, chodí přes něj školáci.
Čekala jsem, že do září obnoví pruhy aspoň pro děti, které začnou chodit školy, nestalo se tak.

Děkuji za váš čas, kterým se těmto problémům v Praze věnujete.

Nina Havlová

Zaslal: Nina Havlová, 12.09.2022 v 12:04

Praha 10-
 
 
 
 

U tvrze, Praha 10

Aktualizace podnětu

12.09.2022

MČ praha 10 přidal následující aktualizace podnětu:

Vyjádření MČ P10: nástřik právě probíhá.
Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy



13.09.2022

Nina Havlová přidala následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
posílám fotografie upraveného přechodu.

Moc děkuji !!!!

Nina Havlová


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U tvrze, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Odpadkový koš v uličce Třezalková

Praha 10, 17. červenec 2016 S odpovědí

Díra v dlažbě u metra Strašnická

Praha 10, 02. květen 2013 Vyřešený

Nepřehledný přechod pro chodce

Praha 20, 30. červen 2016 Bez odpovědi

Přechod na zastávku Kavalírka

Praha 5, 04. červen 2015 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty