NEPŘEHLEDNÝ PŘECHOD PRO CHODCE V MALEŠICÍCH, SILNICE U TVRZE

Dobrý den,
v Malešicích v ulici U tvrze 10/10, je hodně nepřehledný přechod pro chodce. Je zakrytý na zábradlí neprůhlednými vlnitými deskami kvůli stříkání vody od aut za deště. Ovšem přes tyto desky nejsou moc vidět lidé natož malé, školou povinné děti.
Přechod - bílé pruhy je od aut poničený, před přechodem směrem k Malešickému náměstí je navíc v silnici díra, která řidiče bude rozptylovat při kontrole zda na přechodu někdo nestojí.
Bylo by možné tam např. dát do bílých pruhů zebry červená světla?
Jako dospělá mám problém tento přechod projít, auta i mne nevidí , musím složitě mávat abych na sebe upozornila.

Děkuji moc

Nina Havlová

Zaslal: Nina Havlová, 20.04.2022 v 10:11

Praha 10-
 
 
 
 
 
 
 

U tvrze, Praha 10

Aktualizace podnětu

27.04.2022

Městská část Praha 10 přidal následující aktualizace podnětu:

Předali jsme podnět správci komunikace na obnovu povrchu a značení přechodu a vznesli dotaz, proč došlo k navrácení dříve odstraněných desek na zábradlí.

s pozdravem

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy



18.07.2022

Úřad městské části Praha 10 přidal následující aktualizace podnětu:

Vyjádření Úřad městské části Praha 10:
plenty byly ze zábradlí částečně odstraněny.

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10




08.08.2022

Nina Havlová přidala následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
sundáním desek na zábradlí problém vyřešený není. Déle se nic nedělo. Včera jsem viděla z auta, že polovina přechodu je nově vyasfaltovaná. Předpokládám a doufám, že vyasfaltují i druhou polovinu silnice a namalují nový přechod. Stávající je vytlučený a není vidět.
Posílám aktuální fotografii.

Krásný den přeji

Nina Havlová




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Nina Havlová: Dobrý den,
děkuji. O částečném odstranění plenty vím, je to již delší donu. Čekala jsem, kdy také opraví přemalováním (zvýrazněním) bílé pruhy přechodu, což se nestalo. Bylo to psáno ve stížnosti na přechod. Za chvíli půjdou děti do školy a zvýrazněný přechod vnímám jako nutný kvůli větší bezpečnosti.

Děkuji za odpověď

Nina Havlová
18.07.2022 v 10:27    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U tvrze, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty