Rozbitá silnice - hluboká díra, U tvrze 18, Praha 10

Dobrý den,
velká díra na silnici U tvrze číslo 18, kolmo na ní je v těch místech ulice Janderova 2. Díře se auta vyhýbají nebo do ní najedou. Vedle je úzký chodník se zábradlím, kam by při smyku nebo vjetí a následné kolizi mohly ohrozit chodce.

Zaslal: Nina Havlová, 11.02.2019 v 06:28

Praha 10-
 
 
 

U tvrze, Praha 10

Aktualizace podnětu

11.02.2019

Nina Havlová přidala následující aktualizace podnětu:

Posílám znovu obrázky.


 
 
 


Přiloha:
Soubor (jpg)

20.02.2019

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Vyřešeno. Děkujeme za rychlé sjednání a fotku ing. Čechovi.!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.02.2019 12:56

Zde ještě info z MHMP:

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Výtluky v ulici U Tvrze byly opraveny u čp. 18, 31 atd. ve dnech 19 a 20. 2. 2018 firmou Inpros a společností Pražské služby."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Dobrý den paní Havlová, nemáte prosím fotografii místa? Možná se jen špatně nahrála, v tom případě Vás prosíme o zaslání na info@chodcisobe.cz nebo nahrání prostřednictvím "Aktualizace podnětu". Děkujeme předem a přejeme hezký den.
11.02.2019 v 06:31    

Nina Havlová: Bohužel se to nahrálo ležatě :-( Foceno z mobilu.
11.02.2019 v 08:53    

Patrik: Přesně pro tyto případy (hlášení závad na chodnících a vozovkách) slouží portál správce komunikace (TSK): http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad
13.02.2019 v 15:13    

Nina Havlová: Patrik: Zdravím a dík za odkaz. A co teď? Nahoře je napsáno, že podnět byl odeslán. Chodci sobě děkuji.
13.02.2019 v 15:52    

Patrik: Tím pádem je to nahlášeno na tom nejsprávnějším místě, kde s tím mohou co nejúčinněji něco udělat (možná ne hned, takovýchto děr jsou totiž po zimě všude mraky, ale časem určitě), a kde je to hlídáno i určitými vnitřními kontrolními mechanismy, narozdíl od zdejšího portálu, který je založen na dobrovolnosti té které organizace, a když některá z nich nezareaguje, nic z toho pro ní neplyne.
13.02.2019 v 17:42    

Patrik: A navíc jak správně píšete, v místě je mezi chodníkem a vozovkou instalováno zábradlí, které osobní auto opravdu jen tak nepřekoná (muselo by do něj najet téměř kolmo) a nákladní auta zase příliš neohrozí ta díra (velké kolo projede bez problémů i mnohem větší), takže to netřeba tak dramatizovat, o ohrožení CHODCŮ opravdu v tomto případě nejde.
13.02.2019 v 17:50    

Nina Havlová: Dejte si do vyhledávače na netu "hledej", napište "auto zábradlí" a podívejte se na obrázky. Nákladní auta v těch místech jezdí, ale v drtivé většině osobní auta. Osobák ještě udrží tak nějak svodidla na dálnici, ale rozhodně ne tenké zábradlí. Jděte se tam podívat a uvidíte co tam ta auta dělají a co se s nimi děje při projetí díry a pak sem napište. A postůjte si chvíli u toho.
13.02.2019 v 18:03    

Chodci Sobě: Fotky jsme upravili, omlouvám se za malou prodlevu. Podnět byl zaslán na MHMP, kde jej předají (snad už tak i učinili) TSK HMP k opravě. Hezký zbytek dne.
14.02.2019 v 16:47    

Nina Havlová: Dobrý den, moc děkuji. Mějte se hezky.
14.02.2019 v 17:44    

Daniel Čech: Dle dnešního sdělení oblastní správy by měl být výtluk provizorně opraven studenou směsí.
18.02.2019 v 15:14    

Nina Havlová: Díky za zprávu. Ve středu půjdu okolo, podívám se a místo vyfotím.
A díky moc Chodci sobě!
18.02.2019 v 16:01    

Chodci Sobě: Dobrý den, my děkujeme všem zúčastněným! Hezký den.
19.02.2019 v 09:18    

Nina Havlová: Dobrý den Chodci sobě, paráda a moc díky všem kdo se na tom podíleli :-)
20.02.2019 v 13:31    

Chodci Sobě: A my děkujeme Vám za podnět a snahu o lepší podmínky (nejen) pro chodce!
Hezký večer.
21.02.2019 v 17:40    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U tvrze, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící průchod Mikanova-Práčská

Praha 10, 03. červen 2014 Zaslaný

Vytlučená dlažba na Moskevské

Praha 10, 07. duben 2015 Vyřešený

Díra v dlažbě na rohu Korunní a Perunovy

Praha 3, 04. leden 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty