František Huber

Registrovaný: 13. březen 2013

8 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 2 zaslaných s odpovědí 6 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit podle počtu hlasů

Doplnění nájezdu na schodiště k Albertu u metra Skalka
Zaslaný

Doplnění nájezdu na schodiště k Albertu u metra Skalka
Goyova, Praha 10

Kategorie: Bariérovost
Zasláno: 07. 01. 2019

K Albertu vedou od metra Skalka dvě (poměrně široká) schodiště. Maminkám s kočárky a nebo 'babičkám' s nákupní taškou na kolečkách by pomohlo, když by se alespoň na jedno doplnil nějaký nájezd (kolejnice nebo rampa). V současnosti totiž ten, kdo se někdy na zdolání schodiště necítí, obchází celý předprostor obchodu dozadu k lékárně, kde je přístup na úroveň stupu rampou, a vrací se zpět.

Chybějící odpadkový koš u autobusové zastávky Kablo
Vyřešený

Chybějící odpadkový koš u autobusové zastávky Kablo
Průmyslová, Praha 15

Kategorie: Jiné
Zasláno: 04. 09. 2013

V těsné blízkosti 'čekárny' není odpadkový koš, tak jako u ostatních zastávek v okolí. Z přiložené fotky z Google Street View to vypadá, že tam kdysi býval. V okolí zastávky se teď povalují drobné odpadky, proto prosím o zvážení, zda by nebylo vhodné zde koš znovu umístit.

Malá černá skládka v lesíku Za Dráhou
Vyřešený

Malá černá skládka v lesíku Za Dráhou
Sazečská, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 08. 2013

Delší dobu se zvětšující hromádka odpadků v lese poblíž cesty.

Odpadky poblíž zastávky Průmyslová
Zaslaný

Odpadky poblíž zastávky Průmyslová
Černokostelecká, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 08. 2013

Nedaleko zastávky Průmyslová je v zeleni kupa odpadků.

Odpadky v okolí zastávky Tiskařská
Vyřešený

Odpadky v okolí zastávky Tiskařská
Tiskařská, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 26. 08. 2013

V okolí zastávky Tiskařská je nepořádek - povalují se tam odpadky.

Dopravní značka nahnutá do chodníku
Vyřešený

Dopravní značka nahnutá do chodníku
Průmyslová, Praha 15

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 10. 04. 2013

Poblíž autobusové zastávky Barvy laky je dopravní značka nahnutá do chodníku a ztěžuje průchod.

Uvolněné kusy obrubníku
Vyřešený

Uvolněné kusy obrubníku
Tehovská, Praha 10

Kategorie: Chodníky
Zasláno: 01. 04. 2013

Po zimě uvolněný obrubník chodníku.

Rozbitý retardér před přechodem u školy
Vyřešený

Rozbitý retardér před přechodem u školy
Milánská, Praha 15

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 01. 04. 2013

U přechodu u školy poblíž autobusové zastávky Na Vartě je retardér rozbitý natolik, že neplní svoji funkci - auta zde projíždí plnou rychlostí.