Vyhledávejte podle:



Vyřešené, Jiné, Praha 15

Seřadit od nejnovějších
Oprava chodníku v ulici Doupovska
Vyřešený

Oprava chodníku v ulici Doupovska
Doupovská, Praha 15

Kategorie: Jiné
Zasláno: 17. 10. 2014

V Doupovské ulici se opravuje chodník hned za zatáčkou z ulice K Horkám. Na protilehlé straně chodník není, místo nelze nikudy obejít, chodci musí jít několik metrů přímo jízdním pruhem frekventované silnice, a to hned za zatáčkou, kde na ně auta nevidí, auta odbočující do Doupovské nejsou na opravu upozorněna, pro chodce není vyhrazen ani uzounký pruh, kudy by se dal rozkopaný chodník obejít. Velice nebezpečné místo (zejména s kočárkem). Běžně s sebou fotoaparát nenosím, znovu na místě nebudu, přesto považuji podnět za důležitý, protože místo je pro chodce životu nebezpečné.

Chybějící odpadkový koš u autobusové zastávky Kablo
Vyřešený

Chybějící odpadkový koš u autobusové zastávky Kablo
Průmyslová, Praha 15

Kategorie: Jiné
Zasláno: 04. 09. 2013

V těsné blízkosti 'čekárny' není odpadkový koš, tak jako u ostatních zastávek v okolí. Z přiložené fotky z Google Street View to vypadá, že tam kdysi býval. V okolí zastávky se teď povalují drobné odpadky, proto prosím o zvážení, zda by nebylo vhodné zde koš znovu umístit.

Retardér v ulici U břehu
Vyřešený

Retardér v ulici U břehu
U břehu, Praha 15

Kategorie: Jiné
Zasláno: 04. 04. 2013

Rozbitý retardér, neplnící už funkci.. Kdyby šel nahradit typem, který je o trochu vyšší, bylo by to fajn.. díky..