Oprava chodníku v ulici Doupovska

V Doupovské ulici se opravuje chodník hned za zatáčkou z ulice K Horkám. Na protilehlé straně chodník není, místo nelze nikudy obejít, chodci musí jít několik metrů přímo jízdním pruhem frekventované silnice, a to hned za zatáčkou, kde na ně auta nevidí, auta odbočující do Doupovské nejsou na opravu upozorněna, pro chodce není vyhrazen ani uzounký pruh, kudy by se dal rozkopaný chodník obejít. Velice nebezpečné místo (zejména s kočárkem).
Běžně s sebou fotoaparát nenosím, znovu na místě nebudu, přesto považuji podnět za důležitý, protože místo je pro chodce životu nebezpečné.

Zaslal: Nada Clinova, 17.10.2014 v 21:28

Aktualizace podnětu

31.10.2014

O. Pátek OS TSK hl. m. Prahy přidal následující aktualizace podnětu:

Na základě dnešní kontroly na místě konstatuji, byly povrchy i zeleň uvedeny do původního stavu.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.10.2014 19:57

Na chodníku v ulici Doupovská u křižovatky s ulicí K Horkám je havárie sdělovacího kabelu firmy O2 Czech Republic, a.s. Havárie byla hlášena OD ÚMČ Praha 15 dne 03.09.2014 pod číslem 93, číslo TSK 634.
Vzhledem k tomu, že poškozená část kabelu se nachází v prostoru pod nově opravenou vozovkou, požaduje TSK opravu provést bez zásahu do konstrukce vozovky, i když je to varianta časově náročnější. Podle dnešní informace z O2 Czech Republic, a.s. (pí. Vachůlková) bude havárie ukončena do konce příštího týdne, t. j. do konce října. O2 Czech Republic, a.s. zajistí a vyznačí obchozí trasu pro chodce.

Marcela Barchánková
Odbor dopravy ÚMČ Praha 15



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

O.Pátek: V uvedeném místě provádí spol. O2 havarijní opravu kabelu. Vzhledem k technickým komplikacím opravy o které jsme byli informováni a nepovolení ze strany OS TSK hl. m. Prahy narušení nového povrchu kom. Doupovská trvá havarijní oprava déle, než je běžné. V současné doby by zhotovitel O2 už měl zajistit alespoň provizorní zprůchodnění chodníku (což mělo být mimo dobu prací zajištěno už dříve). Děkujeme za podnět a příště se prosím obracejte rovnou na TSK hl. m. Prahy, nebo na OD příslušné MČ.

O.Pátek - Správní technik pro P15 a P22 ( OS TSK hl. m. Prahy )
20.10.2014 v 14:10    

Chodci Sobě: Děkujeme panu Pátkovi za informace o vyřešení podnětu.
02.11.2014 v 20:32    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Doupovská, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.