Keře přerůstající do chodníku - ulice K Horkám

Keře a stromy zasahující do chodníku znemožňují chodcům v ulici K Horkám (mezi OMV čerpací stanicí a světelnou křižovatkou Doupovská-K Horkám) snadný průchod.

Zaslal: Andrea Polechová, 25.04.2016 v 10:43

Praha 15-

K Horkám, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Jan Stejskal: Dobrý den,

je nějaká informace o řešení? Chodník už je tak zarostlý, že se po něm jen velmi obtížně chodí. Přitom řešení by zabralo tak 30min...
12.06.2016 v 22:41    

Chodci Sobě: Požádali jsme znovu MČ o řešení problému.
13.06.2016 v 09:50    

Soňa Řeháčková Muzikářová, ved. odd. dopravy a silniční správní : Vážená paní Polechová, odbor správy majetku, oddělení dopravy a silniční správní úřad, ÚMČ Praha 11, Vám k dotazu sděluje, že keře a stromy zasahující do chodníku v ulici K Horkám (mezi OMV čerpací stanicí a světelnou křižovatkou Doupovská-K Horkám) se nenachází na území MČ P11, nýbrž na území MČ P15. Daný dotaz přepošleme na dotčený ÚMČ Praha 15.
15.06.2016 v 07:45    

Chodci Sobě: Byli jsme o tom také informováni a podnět jsme předali na Prahu 15. Děkujeme.
15.06.2016 v 19:20    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K Horkám, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vrak na chodníku

Praha - Kunratice, 14. květen 2017 Vyřešený

Chybějící osvětlení v Thomayerových sadech

Praha 8, 24. červenec 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty